Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Horvátországban miért nincsen...

Horvátországban miért nincsen bevakolva a házak nagy része?

Figyelt kérdés
Ez valami szokás az orszagukban? Rengeteg helyen ha be is van vakolva nincsen lefestve. Pedig az pár liter festék már nem annyira pénz kérdése.
2018. júl. 18. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire igaz, de azt mondták, azért van igy, mert ebben az állapotban félkésznek számít a ház, és nem kell utána adót fizetni.
2018. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ismerős a témában, de azt hallottam, hogy volt egy jól menő időszak, amikor mindenki építkezésbe fogott, aztán egyszer csak jött a háború, szóval volt egy törés, és rengeteg épülő ház félkész állapotban ott lett hagyva az enyészetnek. (Olyan ez, mint a bedőlt ingatlanhitel.)
2018. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Olyan házakra gondolsz amikben laknak is már, és úgy sincs bevakolva, vagy olyanokra amikben még nem laknak, kész sincs teljesen?


Mert ha az utóbbi, akkor az azért van, mert júniustól ameddig nyaralós időszak van, tilos az építkezés/felújítás mert nem zavarhatják a turistákat a zajokkal/gépekkel stb.

2018. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!