Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem bosszant, amit a...

Titeket nem bosszant, amit a médiában csinálnak?

Figyelt kérdés
Nagyon fel szoktam húzni magam olyanokon, hogy pl előzetesben: XY (celeb) megfulladt Horvátországban, majd a műsorban: XY a Fulladás című filmben főszerepet kapott, a filmet Horvátországban forgatják... De volt olyan is, esküszöm pár éve ez megtörtént, híradó előzetes: Súlyos vonatbaleset történt -nem tudom már hogy hol- hogy túl élte-e valaki, megtudhatják az esti híradóból! Az ilyeneken teljesen le vagyok döbbenve. Csak engem zavarnak ezek?
2010. jún. 18. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja.Akkor már így írom én is:Angelina Jolie rákos lett!

De persze csak legújabb mozijában.....

kell ez,különben nem kapod fel a fejed....

2010. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemfelkeltés. Komolyan mondom, én médiát tanulok, de szerintem erre még egy laikus is rájön.
2010. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen rájöttem. Csak azt nem értem, miért kell ilyen durván? Miért kell néha olyanokat mondani, hogy az ember már azt hiszi meghalt vagy ilyesmi. Én a "celebek" helyében tök kiakadnék, ha a halálhíremmel akarnák felkelteni az emberek érdeklődését. Szerintem alapvetően baj, hogy oda jutottunk, csak akkor kapjuk fel a fejünket, ha azt halljuk XY "rákos, aidses, megfulladt,kettévágta egy láncfűrész" aztán meg kiderül, hogy a francokat, nem történt vele semmi. Elég undorító dolgonak tartom ezt az egészet.
2010. jún. 18. 22:18
 4/11 anonim válasza:
100%
De nem ám!, mert nincs időm TV - t nézni.
2010. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar a szenzáció hajhászás. Egyszer olvastam egy főcímet, két sportoló nőről. Már nem emlékszem kik voltak, kb. ez volt, hogy Kovács Mari és Kiss Julcsi szerelmesek. Persze a cikkből kiderült, hogy nem egymásba, hanem egy-egy krapekba.
2010. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
én lesz@rom, ajánlom másoknak is
2010. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs tévém, szennylapokat nem veszek, az interneten megválogatom, hogy mit olvasok el ;) lehet tévés és blikk nélkül is élni ;)
2010. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*tévé és blikk nélkül ;)
2010. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Épeszű ember nem ad az ilyenekre, sőt magára a médiára sem ad.

A TV adások egyébként is silány színvonalúak, szennylapot a hazugságaik miatt élből nem olvasok, pletykát messziről kerülöm, ha valami érdekel, akkor utána nézek hitelese forrásokból.


Szal engem nem bosszant, hogy mit csinál a média.

Lassan kihal a BK., meg a JR. generáció, aztán már csak saját magát szórakoztathatja a média.

2010. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azokat bírom, mikor azt mondják: most először áll kamera elé ez, és ez, satöbbi, közben meg a konkurencinak már két héttel korábban nyilatkozott ugyanaz :D Csak röhögök rajta, hogy veheti be ezt az ország :D
2010. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!