Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Balaton Sound és a Sziget...

Balaton Sound és a Sziget fesztivál karszalag lehet e egymás mellet?

Figyelt kérdés
Úgye idén paypass os karszalag van és hát lehet e egymás mellet e a két karszalag (nem szeretném levágni a Sound szalagom és azért.9)

2018. júl. 31. 22:24
 1/5 anonim válasza:
0%
Max azt mondják nem, és ott szeded le. De ne hordozd mert gáz.
2018. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Miért gáz úgy mégis?
2018. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
11%
Mert valószínűleg azért hordja hónapokig, hogy lássák az emberek milyen élete van. Nekem ez nem okés, én rögtön leszedtem, de végülis hordja ha neki ez jó..
2018. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Lehet tartani egymás mellett őket! Ugyanezt csinálom én is.
2018. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
#3 Azt tény azért hordják magukon sokan hogy mutassák hogy voltak ez alábbi fesztiválokon, de ez az "ilyen élete van" szöveg hülyeség, ilyen alapon aki pénzesebb nem hordhat drágább ruhákat, vagy nem lehet neki drágább kategóriás kocsija mert mások látják hogy neki "ilyen élete van"
2018. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!