Zsidó közösség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan új oktatási intézményben fogok tanulni amely zsidó közösségen alapul...(nagyon nem tudom megfogalmazni ezt...)

A lényeg hogy valószínűleg én leszek az egyetlen vagy (talán 2-3-an leszünk még) nem zsidó származású az osztályban.

Én korom béli (21) zsidókat nem nagyon ismerek csak idősebbeket 60-98 éveseket. (akikkel remekül kijövök) és na nem tudom milyen a fiatalabb generációjuk közössége.

Sajnálom hogy így megkülönböztetve írom de szeretnék nagyon jól kijönni velük és így indításnak tudnátok róluk akár magatokról mondani pár szót érdeklődési kör akár tulajdonságot személyiséget miképpen nyissak feléjük....

Tényleg nem akarom elszúrni de szeretnék nagyon barátokra lelni vagy jó kapcsolatokat kialakítani ... Lehet a kérdésemből nem jön le de én el tudok vonatkoztatni a személyes beszélgetésekkor arról hogy ők zsidók(sosem volt velük semmilyen nézeteltérésem életem során és a kultúrájukról tájékozott vagyok némineműleg munka révén. De mindenképp szeretnék kicsit tájékozott lenni miképp nyissak feléjük miképpen ne mire számítsak...

Csak nem akarom elszúrni ^^""" (szerintem túlizgulom)

Nem akartam ezzel senkit megbántani ha sikerült nagyon sajnálom!A segítségeket pedig nagyon köszönöm !



2018. aug. 3. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan emberek, mint bárki más, ne parázd túl. Legyél önmagad, az a legjobb.
2018. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak mimdig eluszúrtam az ilyen ismerkedő dolgokat...és most kicsit ráparáztam
2018. aug. 3. 13:24
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia! Ne izgulj emberek vagyunk ,mindenki kedves lesz .Nagyon jo a közösségünk .Szerintem az a legjobb ha egy egyszerű sziával indítod a beszélgetést Mindenkinek más a személyisége . Ha a kultúránkról tájákozott vagy az rendben van és jo , de ne azzal indíts azt majd kicsit később!;)

És még annyi hogy nem kell mindenért bocsánatot kérni vagy megkérdezni hogy megbántottad e azzal a kijelentéssel mert az (számomra) kissé zavaró.(ezt saját tapasztalatból irtam ,az én véleményem ,mint már mondtam mindenki más )

2018. aug. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönön a válaszod

Nekem az alap tulajdonságaim közt van sajnos hogy mindenért bocsánatot kérek. Nagyon nehéz leszokni rola ha 21év alatt belémrögződött, hogy még a létezésemért is tudok néha bocsánatot kérni :D

De semmi képo nem inditanék s kulturával csak szeretnék én is hozzászolni dolgokhoz és új információkkal gazdagodni

2018. aug. 4. 04:42
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
a zsidókban nem lehet bízni!
2018. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, azota tortent valami? :D
2023. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!