Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bongot és hasonló füves...

Bongot és hasonló füves kelléket venni legális?

Figyelt kérdés
Magyarországról is lehet bongot rendelni, de nem tudom legális-e. Szóval ha rendelek akkor sem jön ki a rendőrség és kutatja át a házam? (Nem használatra hanem kis filmes kelléknek kellene)

2018. aug. 15. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem illegál, még nagyobb/jobban felszerelt trafikokban is lehet kapni :D
2018. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden legális, ami nem fű. :)
2018. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még évekkel ezelőtt vízipipát akartam vásárolni, de nem nagyon értettem hozzá, és egy bongot nézegettem, az eladó világosított fel. Szóval már régóta lehet kapni (csak füvet nem lehet hozzá venni).
2018. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Persze, én is vettem már nem nagy dolog. Dísztárgyként is használják sokan.
2018. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Dísztárgyként bongot, mi? 😂🤣


Minden legális aminek nincsen THC tartalma. Mert a fűnél a hatóanyag tiltólistás (THC), ha olyan füved van (biztos nincs), amiben nincs THC csak CBD (ettől nem állsz be), akkor az nem illegális. De mint egészséges ember, nem jutsz sokra vele, mert nem állsz be.

2018. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!