Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Németországban illegális pl....

Németországban illegális pl. a filmezz pont eu nézése, vagy más hasonló oldalak?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt merszem soha online filmeket nézni, mert így tudtam, hogy az efelé dolog is illegális. Mostmár nem tudom. A válaszokat előre is köszi!

2017. okt. 17. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
A fájlmegosztás illegális, az online filmnézéssel viszont nem történik megosztás, csak letöltés. Ha tiltva lenne a letöltés akkor te szó szerint semmilyen videót nem nézhetnél meg ami szerzői jog által védett, mert az is letöltéssel jár. Nem mellesleg a fájlcserélés is csak attól kockázatos hogy bizonyos szervek figyelik és adatot gyűjtenek a feltöltőkről, viszont az online filmnézésnél szintén nem mérhető hogy ki nézte azokat (legfeljebb az oldal üzemeltetője részéről, de az illegális megosztót pont ez nem érdekli).
2017. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor tehát, ha megnézek pár Family Guy epizódot, ami jogvédett, akkor nem fogok semmiféle bírságot kapni?

De a video nézése közben letölti a böngésző, hisz csak így tudnám megnézni. Akkor ez nem illegális? Vagy pl. a mozicsillag?

2017. okt. 17. 12:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A fájlmegosztással sincs semmi gond csak zárt oldalon kell csinálni.
2017. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tehát ez a filmezz pont eu működik, csak nem kell semmit letölteni?
2017. okt. 17. 12:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Amikor online nézel videót legyen az yutube,face,filmezz vagy bármilyen tv csatorna ugyanúgy megy a letöltés.
2017. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Online filmnézés = letöltés, mivel nem tudsz anélkül tartalmat nézni hogy ne töltenéd le a böngésző által, ezeket mind a gépedről játssza vissza. Pont ezért lehetetlen büntetni (első válasz, értőolvasás).
2017. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm jogvédett film letöltése miatt fizetett 790€-t.
2017. okt. 17. 13:03
 8/14 anonim ***** válasza:
és honnan töltötte le?
2017. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. De engem az online film nézése érdekel. Pontosabban ez a filmezz pont eu oldal. Biztonságos?
2017. okt. 17. 13:28
 10/14 A kérdező kommentje:
Soha nem próbáltam ilyen oldalakat és félek.
2017. okt. 17. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!