Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én nem tudom felfogni...

Csak én nem tudom felfogni azt hogy egyszer meghalok és elmúlok?

Figyelt kérdés

Ezt mem tudom felfogni hogy hova leszek,megszűnük létezni ,nem leszek többé? Szerintem ez hülyeség hogy nincs valami a halál utàn,nem?

Bocsi ha rossz helyre írtam.


2018. aug. 17. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan mondás, hogy "A halállal nem kell törődni, az az életben úgysem fog bekövetkezni veled."

Remélem érted.

2018. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem is nehéz, sokszor rámtör, de mostanában próbálom figyelmen kívül hagyni, hisz nem tehetek ellene semmit. Ajándékként fogom fel, hogy ennyi ideig is létezhetek. Ugyanakkor azokban a percekben, amikor úgy igazán tudatosul bennem ez a dolog, pl.: esetleges szerek hatása alatt, az borzasztóan nyers és szomorú.
2018. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ki az az ÉN, aki ezt kérdezi? Mert te mint atomhalmaz nem tűnsz el a világból, csupán átrendeződik a téged alkotó anyag. Tehát 1000 éve is léteztél, és 10000 év múlva is leszel. Furcsamód mégis valami olyannal azonosítod magad, ami megfoghatatlan. Az ÉN. Ez az éntudat választ el téged attól, hogy felfogd: elmúlás nincs, csak átalakulás van.
2018. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mikor elalszol és nem álmodsz akkor vagy vagy nem vagy, mint létező személyiség?

Vagy csak akkor létezel, mikor a tudatod bekapcsol, mint mikor virtuális valóságba belép a játékos, csak itt több játékos van és irányítanak egy dolgot. És tudatod alvó állapotban csak biológiai lenyomata ennek, ami az újraindításhoz kell, mindez részben el van tárolva a háttértárban kémiailag egyrészt ideiglenesen, mint tapasztalatok,emlékek másrészt kevésbé felülírhatóan, mint személyiség.

2018. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne is fogd fel így, mert ez hazugság.


Csak a test van kitéve elmúlásnak.

2018. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hogy mért van ez így, a lepel lehull,

Az anyag nem vész el csak átalaku-hul.


(Sub Bass Monster)

2018. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!