Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudja felfogni,...

Miért nem tudja felfogni, mikor elvileg a legjobb barátnőm? (lent hosszú)

Figyelt kérdés

A barátommal egy hete voltunk 3 hónaposak. A "legjobb" barátnőm előre örült neki, hogy boldog vagyok, sőt egy kicit irigy is volt (ezt ő mondta), hogy sikerült manapság ilyen srácot találnom.

Most (2 hónapja kb.) soha nem kérdez a barátomról, ha meg én mondok vmi apróságot (pl. ha megkérdi, h mit csináltam hétvégén, mondom, h Vele voltam, náluk) akkor elkezdi, h: na már megint róla van szó. :@

Pénteken este írt fb-n, hogy összeveszett barátnőjével és hogy szerintem elküldjön-e neki egy idézetet, hogy nem ilyen az igaz barát.. stb... én ezt csak ma délelőtt vettem észre: írtam neki, hogy kinek akarja ezt elküldeni, erre visszaírta, h már senkinek. Mindig mondja, hogy elhanyagolom, mikor bármi témát hozok fel hétköznap (amikor együtt megyünk suliba, egy helyre járunk) szinte mindig az van, hogy az nem jó ahogy én mondom, meg h sose érek rá, meg h folyton sietek...

Csak sztem lenne az a legjobb barát dolga, hogy támogasson? Hogy örüljön annak, ha boldog vagyok?

Pedig ő gyönyörű szép, bármelyik ujjára kaphatna pasit, de annyira válogatós, hogy nem igaz.. meg én is mondhatnám, hogy folyamatosan elhanyagol, mikor helyettem sokszor a k.rva osztálytársaival megy el bulizni, nekiállt piálni... Ilyenkor mi a teendő? Mert nem akarom elveszíteni, mert mégiscsak a legjobb barátnőm (volt?)? :( Köszönöm előre is! 17L


2012. dec. 30. 12:18
 1/1 anonim válasza:
Ilyen már velem is volt, hogy barátom lett, és a két legjobb barátnőm folyton piszkáltak, h "jo akkor legyél vele, minket meg sz a rj le". nekem meg rosszul esett. néha ilyenek... sajnálom, de nem tudsz mit csinálni. Próbálj meg leülni vele beszélni. beszéljetek meg egy napot , amikor minden héten csak az "övé" vagy, és nem mondod le.
2012. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!