Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulnak az osztrák...

Hogyan viszonyulnak az osztrákok illetve a németek a magyarokhoz úgy általánosságban?

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Annyit tud a megkérdezettek minimális része posztkomcsi utódállam és hányattatott a történelme . A többit nem érdekli vagy szláv népekhez leigázott szolganépnek tartja .
2018. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom lenézik őket úgy általánosságban. De legalább a magyarok meg lenézhetik pl Szomáliát, Dél-Szudánt :D
2018. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekli őket túlságosan.
2018. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

kb 1 évet éltem Németországban, nem régen költöztem haza. Alapvetően szerintem nagyjából semmit sem gondolnak, legalábbis velem sem jót sem rosszat nem éreztettek.


Egyébként más országokban is ezt tapasztaltam.

2018. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!