Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti ilyen vagy hasonló táskát...

Ti ilyen vagy hasonló táskát használnátok egyetemre?

Figyelt kérdés

Most kezdem az egyetemet és valami ilyesmi táskára gondoltam. Ebbe férnek füzetek, de amellé még tudok pakolni mindenféle más cuccot is pl.:fésű, testpermet, pénztárca, telefon stb. Szerintetek milyen? Jól néz ki? Szívesen hordanátok egyetemre, utcán?


[link]



2018. aug. 18. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Nem, ez nem zárt, nincs egy csomó rekesze és lefoglal egy kezet. Én mindig is hátitáskás voltam.

Ez persze téged nem kell, hogy befolyásoljon.

2018. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem, az ilyen vászontáskák nem annyira erősek. Én a kisebb bevásárlásokhoz használom csak. Inkább akkor már egy erősebb válltáska, vagy ahogy az előző mondta egy hátizsák.
2018. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, látszik, hogy gólya vagy. Harmad évben már nem is hordanak táskát, ha egyáltalán bejárnak! :D

Persze, hogy jó! Milyen szak?!

2018. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!