Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Változott a lakcím, mi a teendő?

Változott a lakcím, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nyár elején változott a lakcímem, a kártya már kész. Viszont a diákomon a régi cím szerepel. A kormányablaknál vagy a sulinál kell előbb jelezni a változást. Utána hogyan tovább?

Válaszokat előre is köszönöm, kioktatást nem kérek.

(Suli marad elméletileg ugyan az)



2018. aug. 21. 09:10
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Kérdezd meg egy tanártól, de lehet, hogy mindegy melyikkel kezded és fontos, hogy ez érinteni szokott több más nyilvántartást is. Olyanokban gondolkodj ahonnan kapni szoktál vagy kaphatsz levelet. Mondjuk a mobil szolgáltatóhoz is jó bemenni. De autóval kapcsolatosan is és online rendeléses oldalaknál is be kell jelentkezni és javítani a lakcímadatokat és/vagy kézbesítési címet. Ha diák vagy most azt nem mondom, hogy rezsi dolgai, víz, gáz, villany és bank, de ha más városban tanulsz az is szóba jöhet.
2018. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Anyuék intéznek mindent, úgy tudom megvan minden fontos dolog nagyjából, ami tudtam azt én is elintéztem.Egyedül csak a diákigazolvány maradt.

Köszönöm szépen a segítséget!

2018. aug. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!