Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik a legismertebb "urban...

Mik a legismertebb "urban legend"-ek?

Figyelt kérdés
Pl. Pécsen "közismert", hogy egy arab orvostanhallgató gazdag édesapja meg szerette volna lepni a fiát valamivel, ezért megkérdezte tőle, hogy mivel járnak a pécsi egyetemisták. A fiú azt válaszolta, hogy busszal. Erre az édesapa vett a fiának a születésnapjára egy buszt. Ilyen történetekre gondolok.
2008. nov. 3. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Van egy olyan, hogy egy lány kiment külföldre, ahol megismerkedett egy pasival egy szórakozóhelyen. Csókolóztak, aztán pár nappal később kijöttek az arcán fura foltok. Elment orvoshoz, és azt mondta neki, hogy ezek hullafoltok. Ezután nyomozást indítottak a külföldi pasi ellen, akinek a szekrényében halott nőket találtak, akivel szexuális kapcsolatba lépett.

Én már több verzióban, egymástól különböző társaságokban hallottam. Nagyon beteg sztori.

2008. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húúú. Ez durva. Köszi.
2008. nov. 3. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt jó sok van, amik érdekes.

2008. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Majd nézegetem. Azért várom mások válaszát is.
2008. nov. 4. 17:35
 5/5 anonim válasza:
100%

Győr, Marcalváros kb. 10 évvel ezelőtt. Az iskola mögötti füves placcon gyakran cirkuszosok vernek tábort. A füves placc mögött van egy kerékpárút amin általában mindig sokan tekernek, futnak. A Cirkuszból kiszabadult egy medve, kifutott a bicikliútra, adott egy pofont az első szembejövő kerekezőnek majd elhajtott a bringával. Ez nem legenda! Többen látták.. Vicces lehetett ahogy a mackó elhajtott !


8D

2008. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!