Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt olyan lány aki The...

Van itt olyan lány aki The Legend of Zelda rajongó?

Figyelt kérdés
Nos én is lány vagyok, de szívesen megismerkednék egy Zelda rajongó lánnyal!:D Egyedül érzem magam. Külföldön annyian szeretik, de itt alig-alig vannak.

2011. okt. 27. 16:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon sajnos csak a PS3 és az xbox a menő, mert azon állítólag olyan "menők" a játékok. Bár én fiú vagyok, de mégis nagyon szeretem a The Legend of Zelda-t:-)
2011. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok,én kifejezetten imádom a Zeldát,te hány éves vagy?
2011. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Sziaa!:) Örülök hogy írtál! A 17-et töltöm decemberben. Ha benne vagy egy elérhetőségben akkor megadom:)
2011. nov. 10. 13:58
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

1998-ban ismerkedtem meg az OoT-vel, akkor egyik szomszédomnak volt meg. Természetesen karácsonyra én is azt kértem. Ha jól emlékszem, megvolt már a Nintendo 64, egyetlen játékunk volt hozzá, a Super Mario, azt is nagyon szerettem. A Zeldáért egészen Ausztriáig utaztak a szüleim, Anyukám azt mondta, rá sem mert nézni az árára. Azóta a Zelda örök kedvenc, a végigjátszása pedig elég sok időt vett igénybe, mivel amikor megkaptam csak 5 éves voltam. Az egész gyerekkoromat színessé tette, megjelent a rajzaimon, játékaimban... Mivel németül volt, nagyon sok új szót is tanultam belőle, ahogy nőttem és egyre több szót értettem meg, úgy haladtam előre a játékban is. Öcsém jóval tehetségesebb az ilyenekben és megelőzött a kijátszásban, de aztán nekem is sikerült. Jó és rossz érzés volt egyszerre. Utánna hosszú szünet következett, a jó öreg Nintendo 64 pedig a fiók legaljára került. 2006-ban kötötték be az internetet (igen, kicsit el voltunk maradva :D ) és megtudtam hogy készült folytatás, a MM :)Sajnos nagyon nehéz volt már hozzájutni, maga a Nintendo 64 is elavultnak számított már akkor, de végül sikerült és újabb kalandok következtek :) Később volt szerencsém még egy Wii-hez valamint a TP-hez, amit imádtam, a farkasok mindig is nagy kedvenceim voltak.

Igaz, már felnőttnek számítok, de szívesen veszem elő az Oot-t vagy bármelyik másikat. ZELDA RULEZ és szerintem mai napig igaz rá, hogy a világ legjobb játéka, Zelda Ocarina Of Time 10/10 :)

Elnézést a kisregényért, de úgy megörültem, hogy vannak még itt Zeldások és annyi szép emlék előjött. <3

Üdv:

Kiche

2011. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem gond, meg is köszönöm hogy mindezt megosztottad velem. :)

Továbbra is várom azokat akik esetleg ismerkednének!

2011. nov. 13. 18:42
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Én ismerkednék szívesen de én fiú vagyok XD
2012. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Alig ismerkedtem meg a Zelda sorozattal 1 hónapja de már is imádom!! Mindig külön élmény játszani,és a barátnőimet is sikerült megfertőznöm. :D Imádom nagyon jó játék!!!
2012. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretném már kipróbálni, de nincsen hozzá Nintendom, mert a szüleim szerint minek egy játékra olyan sokat költeni, egy hét múlva úgyis megunom. Pedig nagyon tetszik a történet is, a fantázia világa, de hát úgy látszik várnom kell vele :( Pedig úgy szeretnék vele játszaniiii >_<

13/L

2012. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen géped van, mennyire bírná ezeket, de emulátorra van pár játéka a Zelda sorozatnak, pl Ocarina of Time, Majora's Mask, Gamecube-ra pedig Twilight Princess és a Wind Waker, bár az utóbbi kettőhöz erősebb gép kell hogy ne 70% alatt fusson mert az idegesítően lassú.

Ha bejön az ötlet írj nekem és szívesen segítek honnan töltsd le ezeket a dolgokat és hogyan indítsd.

2012. dec. 26. 10:07
 10/23 A kérdező kommentje:
A szüleidnek pedig örülnie kéne hogy inkább ilyesmikkel szeretnél játszani. Egy konzolt sem lehet megunni, hisz mindig jön rá valami új game is :)
2012. dec. 26. 10:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!