Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket mi visz előbbre, nem...

Titeket mi visz előbbre, nem égtetek ki?

Figyelt kérdés

Én 22 éves férfi vagyok és elfáradtam ebbe az országba és kultúrába. A magyar autózási szokástoktól a választási kultúráig.

Már nem hajt semmi előre, megcsinálom amit muszáj de már nem várok csodákat ettől az országtól.



2018. aug. 25. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

22 évesen "kiégni"?

Nem vársz csodákat az "országtól"


Édesem kisfiam :))))

Magadtól kell várnod BÁRMIT, nem az országtól. Mely lehet, hogy "mucsai", mint írod, de milyen is lenne, ha tele van olyan srácokkal, akik 1-4 éve dolgoznak összesen és ki vannak égve (sic!).


Ezt lustaságnak hívják, baby. A gyógyszer: get a life!

2018. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

4

Örülök, hogy szakad segédmunkás bevándórló proliként is megélsz valahol a világon, és ez neked elég is az élettől.


Másnak van piacképes szakértelme és végzettsége, nem ócska melósnak megy másik országba vagy nem is megy egyáltaáln és megél. "Magyarba".


Facepalm.

2018. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#3-nál a pont.
2018. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én Montenegróban nyaraltam, és a közlekedési kultúra ott szerintem borzalmas.

Ha kiteszed a vészvillogót, akkor szó szerint meg állhatsz az út közepén, bemehetsz a boltba, és nem szól rád senki, csak a turisták, mert ott náluk ez totál megszokott. A dudát éjjel nappal nyomják, egyfolytában. A határon mindenki pofátlankodik előre, és ez eléggé gáz, főleg ha egy (alap esetben12 óra út hazáig) 19 órára nyúlik a határon való várakozás miatt. Alig vártam, hogy haza érjek, és "normális"an tudjak közlekedni otthon. Persze mindenhol tudnak h*lyék lenni az emberek, de sok országhoz képest, a Magyarországi közlekedési kultúra tökéletes és kifogásolhatatlan.

2018. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!