Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok többsége miért...

A magyarok többsége miért rasszista?

Figyelt kérdés
Tény hogy sok sok rossz cigány van de én ettől fogva nem utálom őket mert nekem vannak olyan cigány ismerőseim akik tanultak,és dolgoznak rendesen. Családjuk van meg stb. Rendes életet élnek. Én nem gondolnám hogy emiatt ki kellene közösíteni őket. Aki megérdemli a börtönt az megérdemli. Cigány vagy sem. Ha rosszat csinál azzal csak maga alatt vágja a fát. De miért gondoljátok(ha gondoljátok) hogy az összes cigány,és roma rossz ember és bűnöző?
2018. szept. 2. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem rasszisták. Ezt csak a liberálisok találják ki. Had ne mondjam, hogy velem mit művelnek itt az oldalon, mert felhívom a figyelmet a migráció veszélyeire.
2018. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

"De miért gondoljátok...?" Nem gondoljuk, viszont...

Az embert, akinek gondolkodó elme adatott, és a tapasztalatai alapján különböző logikai műveleteket végez -következtet, kategorizál, általánosít stb.-, nem kötelezheted, hogy létbiztonsága érdekében ne védekezhessen. Ha azt látja, hogy bizonyos embertípusok inkább hajlamosak bizonyos, számára ártalmas dolgokra, mint mások, akkor bizony azzal az embertípussal szemben óvatosabbá válik. Ezt a jogomat ne vitasd már el! És nevezheted rasszizmusnak, nem érdekel!

2018. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
80%
Miért kell ezt 21.000-ik alkalommal is elmagyarázni? Valódi rasszistából csak alig van pár,elenyésző a számuk. Az emberek többsége pedig nem a cigányokat utálja, hanem a problémás,bűnöző cigányokat,akikből viszont rengeteg van. Sokkal több problémással találkozik az átlagember, mint példamutatóval. Van jó néhány iskola, munkahely, ahol betudnak illeszkedni, sőt a felsőoktatásban is látni jó néhányat már, de őket (akik nem problémások) senki se utálja. Példa van ezer. Sajnos ellenkezőre pedig tízezer. Logika.
2018. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

Én cigányok között nőttem fel, nagyon utáltam őket, rasszizmus, nácizmus, stb elvette az ágyamat.

De azóta felnőttem, rájöttem, hogy hatalmas hülyeség az egész.

Kívánom a többieknek is, hogy nőjenek fel.

2018. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

1. A magyarok többsége nem rasszista. Nem lehet valaki olyasmi, amiről fogalma sincs.

2. A rasszizmus alapvetően más, mint egy konkrét ember haragja egy másik konkrét emberre, mert az a tapasztalata, hogy az átveri (meglopja, leköpi, kirabolja, vagy amit akarsz).

3. A rasszizmus fogalmát sokan jól ismerik a mai magyar vezetésben, és aljas módon kijátsszák, hogy többet lophassanak mindenféle rasszizmus nélkül, demokratikusan mindenkitől. Persze a balektől többet, de ez nem rasszizmus.

2018. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

1: A magyarok többsége nem rasszista

2: Csipkebokor vessző

3: 2% becsületes buckalakóra jut 98% aki lop, rabol, embert öl, vagy csak simán élősködik az állam pénzén. Ha egy almának megrohadt a 98%-a, meg fogod enni azért a 2%-ért mégis?

Nem kell rá válaszolnod, költői volt a kérdés.

2018. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

ma 15:56


Leírtad politikailag korrekten a rasszizmust. Elég legyen már ebből a PC baromságból, mondd ki.


Én baloldali vagyok, de rasszista. Vannak előítéleteim pl. a cigányokkal szemben. De legalább nem vagyok képmutató.

2018. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mert és/vagy csak.
2018. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Azért mert 5%-uk normális még a többség problémás.
2018. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
57%
Mert van eszük.
2018. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!