Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok többsége miért...

A magyarok többsége miért fajgyűlölő rasszista?

Figyelt kérdés
A többség mást sem tud, mint minden második mondatában zsidózni, cigányozni, négerezni, ferdeszeműzni. Ez mire jó, miért ilyen buta ennyire sok ember ebben az országban?
2012. szept. 26. 10:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%
Négerezést meg ferdeszeműzést én még nem hallottam... A cigányozást meg a zsidózást meg megértem. Ha te nem, akkor téged még sosem raboltak ki, vagy sosem volt hiteled...
2012. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%
Na, akkor én nem tartozom a "magyarok többségéhez"...
2012. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%
Rosszul figyelted meg. Nem a magyarok többsége ilyen, hanem a leghangosabbjai. A többség vagy tudja, hogy nem tud pontos véleményt alkotni, ezért nem szól, vagy szól, de a megfelelő közönség előtt. Kis túlzással azt is mondhatnád, leszámolod a hangoskodó üresfejűeket, kivonod a tízmillióból, no ez a többség, aki nem fajgyűlölő rasszista.
2012. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
2012. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
45%
kisebbségi érzés
2012. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert nem jó szembesülni a ténnyel, hogy az ország a magyarok miatt veszített el mindent, amit képes volt megtartani ezer éveken keresztül. Muszáj valakit okolni.


Mondjuk a cigányozás azért valamilyen szinten, na tudod. Nekünk megmérgezték a kutyánkat, hogy be tujdanak jönni a kertbe, meg a házba, hogy kirámoljanak. Ráadásul olyanok, akikkel azelőtt megpróbáltunk barátkozni, hogy megmutassuk igeniis vannak normális romák. Csalódtunk. Csak arra voltak kiváncsiak, milyen értékeink vannak.

2012. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%
Azért én túlzásnak érzem azt, hogy a többség... de sajnos tényleg elég sokan. Abból indulnak ki, hogy a romák hajlamosak a lopásra, a zsidók meg általában gazdagok. Ez mondjuk szerintem egyáltalán nem ok a gyűlölködésre, mert ennyi erővel a magyarokra is lehetne mondani pár "szép" dolgot...
2012. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
73%

Tényleg ilyenek a magyarok?

Azért eléggé durva ezt kijelenteni hogy "A többség mást sem tud, miért ilyen buta ennyire sok ember ebben az országban?"


Ez nem gyűlölködés a magyar nép ellen??? Mennyivel különb ez az általánosítás mint a rasszizmus vagy az antiszemitizmus?


Egyébként milyen körökben mozogsz? Mert én például nem vettem észre ezt magam körül.

2012. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
A zsidózás sokkal nehezebb téma, de a cigányozást értem. Ezt nem a rasszizmus, fajelmélet fűti, de ezek az egyedüli ideológiák, amelyekkel tiltakozni lehet a cigánybűnözés ellen. Nincs alternatíva: vagy rasszista vagy, vagy nem mondasz soha életedben semmi rosszat a cigányokról. Olyan nincs, hogy "semmi bajom velük, de". A legtöbben szerintem ebből a kényszerből azonosulnak a szélsőséges ideológiákkal.
2012. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%
Én sem hallottam még a cigányozáson és a zsidózáson kívül semmilyen más fajgyűlölő szöveget.A zsidózással nem értek egyet,de a cigányozásnak sajnos van alapja.Aki azt mondja,hogy nem,az vagy vallásos,vagy még soha életében nem élt együtt a cigányokkal és nem tudja,milyenek,csak azt látja,hogy jaj,szegényeket mennyire gyűlöli mindenki.Viszont abban van valami,hogy az,hogy ilyen helyzetben van az ország,az elsősorban a magyarok hibája.Túlságosan széthúzunk.
2012. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!