Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudom jó kategória-e, de...

Nem tudom jó kategória-e, de 1-2 éve volt egy gyűjtés hogy plüssmacikat lehetett adományozni hogy mentőkbe kerüljenek, ennek már vége?

Figyelt kérdés
Nemrég válogattuk ki az én és kisöcsém plüsseit és jópár megkímélt maci van köztük, eszembe jutott hogy volt anno ez a mozgalom, de nem nagyon találok róla infót hogy vége lett-e vagy még mindig van ahova le lehet őket adni?
2018. szept. 3. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha meg is szűnt (én se hallok róla azóta se) akkor se dobd ki. Jön a karácsony, akkor is oda lehet adni adománygyűjtőknek.
2018. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, más helyre más fajta játékot tervezünk vinni szóval mindenképp adományba mennének :)
2018. szept. 3. 21:09
 3/3 anonim válasza:

Ha még aktuális a kérdésed, akkor vidd be a legközelebbi mentőállomásra. Meg fogják köszönni :)

Üdv.: egy mentős

2018. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!