Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogyan gyűjtitek a zenéitek...

Sándorjános kérdése:

Ti hogyan gyűjtitek a zenéitek a gépen?

Figyelt kérdés
Miként kategorizáljátok őket, és mit tesztek ha el akadtok vele pl. nem tudtok megfelelő kategóriát egyfajta zenére, vagy annyira rokon más stilusokkal, hogy nehéz eldönteni melyik inkább.?

2017. jan. 9. 02:21
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak feldobom az összeset kategorizálás nélkül egy mappába aztán kész
2017. jan. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden évtizednek létrehozok egy mappát, abba ömlesztve pakolom a dalokat, és ha egy előadótól több van, azt külön mappába teszem.
2017. jan. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor letöltök egy új adag zenét, akkor egyrészt berakom egy új mappába, hogy feltölthessem majd a telefonomra, másrészt bemásolom abba a mappába, ahol az összes zeném van. Szóval letöltés alapján vannak kategorizálva ha lehet ezt mondani, de nem ez alapján hallgatom őket. Általában összevissza hallgatom őket, ha meg mégis másra van igényem, akkor abc sorrendben egy előadó zenéi egymás után vannak, szóval akkor csak azt jelölöm ki és csak azt hallgatom. Ugyanez működik albummal is, azt is szoktam. Ha meg épp olyan szám jön be, amihez nincs kedvem átlépem és meg van oldva. Feleslegesnek érzem rendesen bekategorizálni őket.
2017. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zene mappa - Előadók - Albumaik (dátummal) azt ennyi...
2017. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előadó szerint, nekem ez nyilvánvaló :D
2017. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!