Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történt a Hulladékvadász...

Mi történt a Hulladékvadász weboldallal? Meg fog szűnni?

Figyelt kérdés

Hetek óta nem reagálnak a megkeresésekre. Legalább 3 napja nem raknak ki új hulladék-bejelentéseket, miközben kapnak újakat. Máskor 1-2 napon belül vissza szoktak mindenkinek írni, most meg...


Annyira megörültem, hogy végre találtam egy helyet, ahova az illegális hulladéklerakásokat lehet beküldeni és foglalkoznak is az emberrel. Eléggé elkeserítő, hogy már itt is falba ütközik az ember...



2018. szept. 17. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Azt azért fontos tudni, hogy ezért ők nem kapnak fizetést. Teljesen önerőből, önköltségen dolgoznak, család, és főállás mellett!

Tájékozódj.

2018. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nandibacsi válasza:

Én úgy tudom több száz fős eseményeket szerveztek Fővárosban most hétvégén. Viszont megnéztem én látok fent friss bejelentéseket az oldalon. Akkor miről beszélsz?


Mellesleg őket senki se támogatja, pedig iszonyatosan hatékonyak. Szerintem csatlakozz hozzájuk :)


Ui.: nem lebaszni akartalak, csak az előttem szólóhoz csatlakoznék. Tájékozódj!

2018. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tegnap 12:44: A kérdés kiírása előtt már tájékozódtam. Hetekkel ezelőtt írtam a Hulladékvadász szerkesztőinek, még annyit sem voltak hajlandóak visszaböffenteni, hogy "bocs, erre, most nincs időnk". Legalább egy automatikus üzenetben, mert csak azt kaptam. Még pár napja is, amikor újra rájuk írtam.


tegnap 18:30: Tájékozódtam, az istenit! Nem vagyok hülye, bakker! A kérdés kiírásakor több napja nem voltak fent friss bejelentések, az e-mailekre hetek óta nem reagálnak. Több száz fő rendezvény szervezése nem ok arra, hogy sok-sok héttel ezelőtti bejelentésre nem képesek válaszolni. :@ Legalább annyit, hogy ez+az a baj vele, ha egyáltalán baj volt vele. Érdekes, tavalyi évben képsek voltak ezt megtenni, ha tényleg baj volt, most meg már ennyit se.

2018. szept. 18. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!