Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen munkát végeznél, ha...

Milyen munkát végeznél, ha csak az lenne a célod, hogy minél hasznosabban töltsd el az itt leélt idődet?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Bérgyilkos lennék.
2018. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanár, orvos, ápoló, nevelő, művész, feltaláló, ilyenek.
2018. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nőknek tanítanék karatét. Vagy könyvet írnék.
2018. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Programokat írnék.
2018. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
Állatmenhelyen dolgoznék.
2018. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 jani273 ***** válasza:
100%

Ha elvezed amit csinalsz nem munka hanem Hobbi.

Azt kell csinalni hogy eloevszel egy papirt es huzol egy vonalat a kozepen hosszaba.

A bal oldalra leirod mit szeretnel csinalni (ez altarthat egy napig vagy hetekig honapokig mig megvagy a listadal) mikor kesz vagy a hosszu listaddal (tiz oldal vayg szaz oldal is lehet nem szamit) atnezed es azok kozul kivalasztod hogy mit elvezel csinalni es azokat atirod a jobb oldalra es abban az agazatban keresel munkat.

Garantalom hogy soha tobbe nem kell dolgoznod az eletben.

Ha elvezzuk amit csinalunk az olyan mint a hobbi amivel reggel negykor azt mondjuk hogy "huuu el kene menni aludni, mert reggel 6-kor kelni kell menni dolgozni" . Szoval ez a titka. Jo szerencset.

2018. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Nem egy könnyen megválaszolható kérdés, mert az én számomra legyen hasznos, vagy mások számára? Magammal többnyire én rendelkezem, de hogy másnak is jó-e, ami nekem jó, az már nem biztos. Az sem biztos, hogy ami nekem jó, az másnak jó, még ha meg is akarok felelni az elvárásoknak...Szóval nem tudok válaszolni, mert ha tudnék, akkor úgy éltem volna le az életem.
2018. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha meg tudok élni abból amivel másoknak teszek jót, akkor akkor az nekem is jó, vagyis mindenkinek.
2018. szept. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jdfGabrella ***** válasza:
Dj lennék 1 diszkóban.
2018. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tambi3 válasza:

"Az életünk értelme, hogy jobb világot hagyjunk gyermekeinkre, mint amit mi kaptunk a szüleinktől "... röviden, tömören, "tőlem".


Szerintem bármit tehetsz, dolgozhatsz vagy "hobbizhatsz", ami fentebbieket elősegíti.

2018. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!