Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is van aki teljesen...

Más is van aki teljesen kiégett és rájött semmi értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Úgyis csak azok az emberek értik meg ezt a kérdést akik, megvilágosodtak. (Volt ilyen élményük.)

Én teljesen kiégtem. nem változtat ezen semmi. Mindenhol az értelmetlenséget látom és a hiábavalóságot.


Egy fiatal férfi.



2018. okt. 10. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Az életnek tényleg nincs értelme vagy célja és ha nem működnek benned azok az idióta ösztönök, mint az emberek többségében, akkor tényleg megszívtad.

De tudsz szórakozni legalább. Az időkitöltésnek jó, amíg meg nem halsz, úgy mint mindenki más.

2018. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Molyember ***** válasza:
67%
Ha ez a meglátásod valamiféle filozófiából fakad, az jó, mert így elfogulatlanul állhatsz mindenhez, és lehet esélyed tiszta kritikákat alkotni. Ha valami hormonális bajod van, depressziós vagy, akkor menj dokihoz, mert akkor ez csak egy érzés, és ahelyett, hogy helyesen tudnád megítélni a világot, ennek a szűrőjén át fogod látni, és így előbb csak egy mezei elmebeteg leszel, majd alkoholista.
2018. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 MessorKing18 ***** válasza:
0%

Byronspleen.

Olvasd el a pustyintól az anyegint

2018. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2018. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én is mindent egyre hiábavalóbbnak látok! Elkeseredetten próbálok kikecmeregni egy jó nagy adag sz*ból, de minden törekvésem kudarcot vall. Mára nem is igazán látom értelmét ez ellen küzdeni, mert úgyis minden erőfeszítésem hatástalan és hiábavaló! Ez engem is kiégetett!
2018. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben megértelek. Én is próbáltam többféle módon kikecmeregni belőle de egyszerűen nem megy, mindig elbukom. Rájövök hogy amibe belekapaszkodtam az is hiábavaló.

Barátaim nekem sincsenek, se csajom. És engem is gyötörnek látomások ás pánikrohamszerűségek.

2018. okt. 10. 23:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kiégtetek, és barátnőtök sincs, akkor miért nem kezdtek el csajozni? Nem azért, hogy barátnőtök legyen, pusztán az önmagatok és embertársaitok szórakoztatására. Flörtöljetek, beszélgessetek csajokkal, ezen csak nyerni lehet. Ha nem sikerül, akkor is egy jót szórakoztatok, ha meg sikerül, akkor lesz barátnőtök és máris nem lesz olyan unalmas és sivár az élet!
2018. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Amúgy én egy szóval se mondtam, hogy fiú vagyok! (5-ös voltam)
2018. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

"Ha ennyire kiégtetek, és barátnőtök sincs, akkor miért nem kezdtek el csajozni"

Te se vagy egy korlátolt ember.

Nekem spec már feleségem van.

2018. okt. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

Es miért olyan szar az életed ha neked feleséged is van?

Ketten többre lehet vinni az életbe.. és úgy jobbá is lehet tenni.

2018. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!