Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonaimmal teljesen ellentéte...

Rokonaimmal teljesen ellentétes az értékrendem. Minden egyes találkozás lemerít, mert figyelnem kell, hogy nehogy kicsússzon olyan a számon, amit nem akarnak hallani. Ennek így mi értelme? Nem szívesen találkozom velük, de muszáj jópofozni.

Figyelt kérdés
pl. lakásberendezés, étkezés, pénzkultúra
2018. aug. 30. 21:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

NEM muszáj jópofizni... fel ne vállald magad, ááá, véletlenül sem.


Pfff.

2018. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanez velem is.

Erősítsd meg magad, azt mondom, mert csak rosszabb lesz.

Vissza kell szólni, komolyan, védd meg, ami fontos neked!

2018. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

1) Miért kell velük találkozni?

2) Kik ők, amiért ennyire fontos, mit gondolnak?

3) Hány éves vagy, hogy egyáltalán nem vagy képes önmagadat adni, és béna szerepeket játszol meg "becsicskulsz" másoknak?

2018. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De felvállaltam, ezért én vagyok fekete bárány.
2018. aug. 30. 21:43
 5/27 anonim ***** válasza:
39%

Alj a sajat labadra!

Ne talslkozz veluk ha megis csak jopofizz.

Ennyi

2018. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Lakásberendezés,rég rossz ha egy rokon még ebbe is bele szol,és elvárja h x ugy rendezze be a saját életterét ahogy y on elvárja aki ott se él.. És az is gáz h málé vagy konfliktus kerülő,és hagyod v hazudsz stb,vállald fel magad v offold őket..
2018. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
36%

1. Törekedj arra, hogy ne legyen muszáj jópofizni. Nem írtál arról, hogy konkrétan miért nem tudod őket kikerülni, ha időbe telik, hogy változzanak a körülmények, akkor várj, de amint lehet, ritkítsd a felesleges találkozókat.

2. Addig is, amíg ez nem következik be, keresd a pozitív oldalukat, a közös pontokat. Tartsd a beszélgetést olyan témánáknál, amiben közös az érdeklődés és nagyjából az álláspontok is. Persze ez is fárasztó, de talán a hangulat jobb.

3. Ha mégis ütköznek a vélemények, nem kell vitába menni, de állj ki nyugodtan magadért.

2018. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Sz.ard le, hogy fekete bárány vagy!

Ami fontos, azért állj ki.

És ne félj már tőlük!

2018. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Külföldön élünk.

Felnőtt vagyok.

Megmondom a véleményem, csak gáz, hogy totál máshogy jár a agyunk és még egy semleges témáról sem tudunk beszélgetmi pl.főzés, mert abban is eltér az ízlésünk.

2018. aug. 30. 21:48
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Ez amúgy egy fa.szság, hogy a rokonokkal jóban kell lenni.

Ha én hallgattam volna rájuk 120 kiló lennék, csak érettségim lenne, és 3 műszakban műszakolnék egy gyárban.

2018. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!