Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki lakik Budapesten, Dózsa...

Ki lakik Budapesten, Dózsa György út 12 szám alatt?

Figyelt kérdés
Ne ítélj el, kérlek! Nem kell ide, nyilvánosan írni, csupán egy levelet szeretnék átadni valakinek, aki fontos volt nekem, fontos lenne most is, ha nem likvidált volna az életéből... Ha privátot írsz, az is jó, a lényeg, hogy addig beengedj, míg a postaládába bedobok egy levelet. Azért nem szeretném postai úton ezt tenni, mert oda kellene a nevem, és valamiért sehogy se engedi, hogy felvegyem vele a kapcsolatot. Kérlek, csak értsd meg, és kerüld a negatív jellegű kommenteket. Köszönöm előre is!

2018. okt. 13. 02:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És ezt most éjjel??


Ha más nem, odamész felcsöngetsz valakihez, hogy "pár ingyenes mosószeres tasakot akarsz szétosztani" és be is engednek.

2018. okt. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, most, mert nem hagy nyugodni a dolog, és ez az egy esélyem van :/

gondolkodtam már felcsöngetésen, csak nagyon hülyén jönne ki..

2018. okt. 13. 03:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egy esélyed sincs, teljesen világos, hogy nem "postásra", hanem szakszerű segítségre van szükséged.

Volt ilyen ismerősöm. 15 éve ugyanitt tart, a hülye leveleivel. Lelkileg bele fogsz rokkanni, és elszalad melletted az élet, amíg valaki olyant zaklatsz, akit egyáltalán nem érdekelsz.

2018. okt. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Molyember ***** válasza:
100%
Engedd el, nincs esélyed. Ne alázd meg magad, mert attól csak rosszabb lesz. Megtett minden tőle telhetőt, hogy ne kerüljön érintkezésbe veled, ezen nem segítesz azzal, ha ezt kijátszod. Persze, te azt hiszed, hogy nagyon fontos dolgokat akarsz neki elmondani a levélben, de ez csak neked fontos, neki nem. Nem érdekli, vége van. Sejtem, hogy téged meg ez nem érdekel, mert most a "csakazértis" állapotában vagy, és hülye megoldásokat keresel részproblémákra, hogy ne kelljen szembenézni a tényekkel, miszerint ennek annyi. Majd elmúlik, ezen a legtöbb ember átmegy.
2018. okt. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyesmi házakba úgy megy ki-be fű-fa-virág, ahogy akar, a kutya nem ismer senkit. Odaállsz a kapuba, vársz két percet, mikor kijön valaki, a lábaddal megfogod az ajtót, és bemész. Ha jön valaki szembe, mondasz egy "jónapot", fogalma nem lesz, hányszázhuszonnyolcadik albérlő vagy te ott. Az egyetlen típus, aki beléd köthet, az a 80+os kotnyeles öregasszony, hát legrosszabb esetben megmondod, hogy jöttél beadni a "Rózsikáékhoz" egy levelet, ozt csókolom.
2018. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vége, illetve ugye elég nyilvánvaló, de nem hagy nyugodni, hogy nem tudom, miért, csupán ennyit szeretnék megtudni :D
2018. okt. 15. 08:13
 7/11 anonim ***** válasza:

6


Ismerős érzés, amikor nem hagy nyugodni valami, hogy mi változott, ő miért változott... De egyrészt sokszor jobb nem megtudni, másrészt valószínűleg úgy sem fog egyenes választ adni, ha egyáltalán válaszra méltat.

2018. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretném annyiban hagyni.
2018. okt. 25. 01:03
 9/11 Molyember ***** válasza:
De ő igen.
2018. okt. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
No, akkor bedobtad már a levelet? Ahogy itt is már írták, elég csak megvárni, míg kijön/bemegy egy lakó, és akkor bemész, majd bedobod. Ennyire egyszerű. Ha valaki esetleg megkérdi, ki vagy (úgysem fogja, én pl mai napig találkozom ismeretlen lakókkal a házban, ahol lakom, de sosem kezdtem el egyiktől sem firtatni, hogy mégis kicsoda és hogy került ide), akkor megmondod, hogy levelet dobsz be és már mész is, nem fogják rád hívni a TEK-et.
2018. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!