Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális vagyok? XD (Kérdésed...

Normális vagyok? XD (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú. )

Figyelt kérdés
25 /F vagyok, és valahogy ha megtudok úgymond valami pletykát, vagy meglepő hírt, akkor erős késztetést érzek aziránt, hogy azt mindenkinek világgá kürtöljem :D mármint persze olyanoknak, akik az illetőt szintén ismerik. Nem vagyok lányos vagy ilyesmi, de valahogy nagyon szeretek ilyen dolgokat egyből másokkal megosztani !! Ma is megtudtam egy elég komoly dogot valakiről, és hát khmm alíg tudom magam visszafogni, h ne híreszteljem el mindenkinek. Ez normális még, vagy olyan vagyok, mint mondjuk Magdi néni :O :D
2010. jún. 24. 00:25
 1/9 A kérdező kommentje:

...."mindenkinek világgá kürtöljem" :D...bocs a fogalmazási hibáért, tehát mindenkinek elmondjam/meséljem avagy világgá kürtöljem....


és persze komoly doLgot, nem dogot

2010. jún. 24. 00:28
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nagy a közlésvágyad. Az ember a híreket szokta akarni közölni, meg azt is akarja hallani.

Az ugye nem téma, hogy megint átrepült egy légy a szobán:)

2010. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Persze hogy normális vagy.:DÉn is ilyen vagyok,mindíg elmondok mindent amit nem kéne.
2010. jún. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normalis, persze. Az mas kerdes, hogy lehetnek olyan helyzetek, amikor kellemetlenul erezheted magad a fecsegesed miatt. Szerintem nemcsak a nok beszelnek sokat, par ferfi rengeteget beszel es meg pletykal is, nem vagy egyedul! Ahogy irtam, az mar mas kerdes, hogy ez nem valami jo tulajdonsag, de ha egyszer ilyen vagy, hat Istenem, nem olyan hatalmas dolog.
2010. jún. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem jó,rossz,rossz fiú,most 1 hónapig nem nézheted a Jóban rosszbant
2010. jún. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a titkaimat biztos nem biznám rád. Szerintem a férfiak pletykásabbak mint a nők, igy nem kell aggódnod, normális vagy. De azért a helyedben megpróbálnám visszafogni magam, mert is a barátaidat is elveszitheted.
2010. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pletykás vénasszony !!!!
2010. jún. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pont az ellentéted vagyok!Egész egyszerűen nem érdekel kiről mit hallok,se a jó,se a rossz!Ezért tovább se adom!

Néhány esetben ez se normális,néha saját közönyöm aggaszt!

2010. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretek pletykálkodni, ugyanakkor úgy gondolom kell találni egy egészséges határt, amit már nem lépsz át. Ha a legjobb barátok legféltettebb titkait is így világgá kürtölnéd legszívesebben, az BAJ, ha ennyire nem vagy durva, akkor belefér! :)
2010. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!