Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik egyetemen a legjobb a...

Melyik egyetemen a legjobb a közösség?

Figyelt kérdés
Szemelyes tapasztalatok alapjan?

2018. okt. 15. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom az, hogy az első hétig számít általában mindenkinek a közösség, utána kisebb gondjuk is nagyobb a diákoknak mint hogy kivel tud jókat beszélgetni. Egyébként szakonként nagy az eltérés. Nekem csak a Pannonról van tapasztalatom, a közösség szerintem jó. Az első félévben hárman "összeálltunk", velük szoktam lógni szünetekben, a többi kb. 20 óratársamat egyáltalán nem ismerem, másik szakos diákokat meg főleg nem.
2018. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki ismerné az összes egyetemet?


Ez amúgy is egyénfüggő.


Én mára már csak egy egyetemi évfolyamtársammal tartom a kapcsolatot, nem is hiányzik a többi.

2018. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet hogy az ELTE-nek a BTK karával, a bűnös nagyvárosi szabadabb léte miatti. Heteró közöti beszélgetésben, első szemeszter utáni jelemző kérdésben, a nemek szlenges meg jelelőlésével szűkítve kérdezve, hogy te adott körből, kivel mit nem csináltál még szexuális téren igazság tartalú rövid válaszaival. ;) :D
2018. okt. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
válaszaival léte miatt.*
2018. okt. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!