Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez az ember létezik, hogy...

Ez az ember létezik, hogy komolyan gondolja vagy csak viccel?

Figyelt kérdés

Valmelyik nap belebotlottam facebookon egy oldalba ami történetesen az állítólagos magyar királyé (Levente) aki elvileg 2008 óta király.

Van saját weboldala is.

Létezik, hogy ez az ember ezt komolyan gondolja vagy csak poén?



2018. okt. 18. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon mindenki az lehet, ami akar :)
2018. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én azt tudom, én is voltam már Sanyi a macska :D

Csak az érdekel hogy ez tényleg ennyire elborult vagy polgárpukkasztás?

2018. okt. 18. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Létezhet, hiszen -megszüntetése előtt- az OPNIban több Napoleon is élt.
2018. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleget élsz, olvasol, tapasztalsz, akkor rájössz, hogy nincs határa annak, hogy miket képesek egyes emberek komolyan gondolni. Nincs.
2018. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűnek, vagy legalábbis valószerűnek tartom, hogy igazi, tényleg létezik, és tényleg királynak képzeli magát (persze manapság sosem lehet tudni, számtalan, nos, sajátos humorérzékkel megáldott figura használja ki, nos, kreatívan az internet nyújtotta lehetőségeket). Vannak ilyenek. Néhány éve felbukkant pl. egy idős úriember, aki azt állította, az Árpád-ház utolsó sarja (és meg kell adni, ha csak szerepet játszott, tudta a dolgát). Megkérdezték tőle, milyen király lenne, és azt felelte: „Hát Árpád-házi.”

Van továbbá több Magyar Apostoli Királyság (Apostoli Magyar Királyság, és egyéb változatok) nevű „valódi vezetése” az országnak (vagyis a Királyságnak) saját kormányzóval és kormányzattal. Egyik másik saját pénzt nyom, és hivatalos közleményeket tesz közzé. Ez ilyen.

2018. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!