Éreztétek már ezt?

Figyelt kérdés

Mintha egyre jobban fáradna el a világ.

Én így érzem.

Mintha minden lógna a levegőben és nem tartana semerre.

Ezt érzem mikor ránézek a nihilista fiatalokra. (Azt hiszik csak ők hordtak csőnadrágot, stb.)


Lehet fejlődött némileg a világ és sok kütyüt talált ki, de alapvetően azt érzem nem tartunk sehová.



2018. okt. 19. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Küszöbön áll az amit nem hisznek az emberek. Korszakváltás jön.
2018. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem érzek így.

Én szeretnék és most is fejlődök, a világ sem áll meg.

17/L

2018. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak idősödsz. Majd megtanulod kezelni a helyzetet :)
2018. okt. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ritkán fordul elő, hogy egyáltalán nem gondolkodom. Akkor meg alszom.
2018. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fejlődsz, 2-es. Csak nem biztos, hogy j irányban.

A kedvenc profom mondása volt; nem az a baj, ha rosszul csinálunk valamit, hanem ha rosszat csinálunk jól. Mert attól az eredmény csak egyre rosszabb lesz.

2018. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mansour ***** válasza:
Én mindig is ezt éreztem. Persze tudom, hogy ez főként azért van, mert én vagyok belefáradva a világba, de azt sokan látják, a világ, pontosabb a nyugati világ rossz irányba tart. És sajnos a nyugat annyira meghatározóvá vált, hogy ez erősen kihat a világ többi részére is.
2018. okt. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, van benne igazság. És azért is érdekes, mert számtalan lehetőséget ad az élet lekötnie magát valamivel az embernek, vagy tanulni, stb., és sokan mégsem teszik, hanem csak elvannak.
2018. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!