Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a tanárnak,...

Hogyan mondjam meg a tanárnak, hogy nem szeretnék többet a színjátszó csapatába járni?

Figyelt kérdés
Ezelőtt egy éve elkezdtem járni egy színjátszócsoportba de nagyon meguntam, mert rengeteg próba van és alig van szabad időm, sőt a társaság sem a legjobb. Hogyan mondjam meg a csapatvezető tanárnak, hogy nem szeretnék többet menni? Mert azt mondják, hogy aki ott hagyja a csapatot azt szivatni fogja és 3 órám van vele egy héten.

2018. okt. 22. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves Tanárnő! Nem tudom tovább csinálni a színjátszást, mert érzem, hogy a tanulmányaim rovására megy." Ha fiatal vagy, akkor valamelyik szülőd is bevonatod.
2018. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is azt javaslom, a szülőre hivatkozz- anyukámék azt akarják, hogy máshova (zene, nyelvtanfolyamra stb9 járjak stb és nem engedik tovább a színjátszást. Mi szeretnél lenni? ls hányadikos vagy?
2018. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!