Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, kezd alakulni...

14 éves vagyok, kezd alakulni vlami köztem és egy 16 (15 de év elején tölti) éves fiú között. Durva még most járni vlakivel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy 16( vagyis 15 de év elején tölti) éves fiú, aki nagyon helyes. Volt már egy csomó barátnője, Ő az a tipikus ,,szoknyavadász” típus és nos nem tudom mi lenne a helyes. Most azon a határon vagyunk hogy talán több lesz barátságnál, mármint a többi fiú barátommal nem vagyok ,,ilyen” kapcsolatban. Értem ezt arra hogy mikor találkozunk olyan cukin megfogja a kezem és magához húz, megölel, ő magasabb nálam és ez így olyan aranyos. Néha ,baby’-nek szólít én pedig csak rászólok hogy szólítson a rendes nevemen. Eddig nem nagyon volt olyan fiú az életemben aki valamilyen érzést is kiváltott volna belőlem, viszont ez a fiú olyan aranyos és helyes, persze mindenkinek játszom hogy nem érdekel. Múltkor álltunk sorban a Mekinél a tenyerét a derekamra tette én pedig csak levettem a tenyerét onnan, másik eset hogy általam és telóztam és a fejét belefúrta a nyakamba vagyis a válamba, na értsd jól. Van sok fiú barátom de Ő valahogy más. A barátaim szerint azért viselkedik így mert ki akar használni, azaz meg akar d.gni, nekem viszont még eszemben sincs ilyeneken gondolkodni, nem az hogy csinálni. Meg azt is mondják hogy egy 16 palinak más igényei vannak, érted...Sztetek 14 évesen nem korai?

2017. dec. 27. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A tipikus szoknyavadasz szerinted mi masert hizeleg, ingerel kifejezetten szexualisan, es kedveskedik szerinted? Meg akar dugni, mert o egy szoknyavadasz es trofeakat gyujt. Aztan kb egy honap mulva vagy meghamarabb dobni fog.

Masra nem kellesz neki, ez tuti, meg akkor sem, ha esetleg most a szemedbe hazudja, hogy de igenis, szeretlek. Aztan par dugas utan majd azt mondja, bocs, megsem.

Ha nem akarsz kesobb sirni, akkor felejtsd el a szoknyavadaszokat.

2017. dec. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!