Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik dolgoztak, vagy dolgoztok...

Akik dolgoztak, vagy dolgoztok Angliában, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
32 N

2018. okt. 28. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan mire vagy kiváncsi? tömören annyit tudok mondani angliával kapcsolatban én valahol szeretek itt élni, munkahelyemen megbecsülnek, nem napról napra élek mint otthon, meg amúgyis gyerekkori álmom vált valóra, hogy itt élhetek.

Az emberek viszont hiányoznak otthonról, nem csak a barátaimra gondolok, hanem itt az emberek olyan zárkózottak, durvák, sokszor bunkók, nincs itt szinte senki, akivel jóban vagyok, egykét magyaron, és kelet európain kívül. Persze ehhez hozzátartozik, hogy nehezen tudok komunikálni angolul, ez nem csak a nyelvismeret hiánya, hanem alapból ilyen vagyok, szóval bennem van mindig a hazaköltözés gondolata.

2018. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs senkim aki hiányozna, és szeretnék többet keresni, anélkül hogy megszakadnék. Vesztenivalóm sincs igazán. Úgyhogy úgy tűnik, be fogom vállalni. A nyelvet szerintem nem lesz gond valamilyen szinten megtanulni. Ilyen alap szavakat tudok.
2018. okt. 28. 19:27
 3/7 anonim válasza:
Tudsz több infót is adni mint például anglián belül hol gondolkodsz vagy hogy mit szeretnél dolgozni. Így ennyiből csak azt tudom mondani hogy lehet hogy a pénz amit keresel az több de viszont hogy ha a kiadásokhoz hasonlítjuk akkor kb ugyon annyira jössz ki mint bárhol máshol és a munkát sem nagyon nevezném annyira egyszerűnek. Munka keresés külföldiként is elég netszes mert már csak ha a neved is külföldi már hátránnyal indulsz mert sokkal előbb vesznek fel általában egy angolt egy munkahelyre mint egy külföldit még akkor is ha az angol kevésbé megfelelő a feladatra. Az angol tudás is sokat számít mert általában akik ki jönnek azok mind úgy gondolják eleinte hogy meglesznek az angolukkal mikor egyszer csak leesik nekik hogy azért ez sokkal nehezebb mint az iskolában tanult angol. Szóval ez elég sok mindentől függ.
2018. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszerű, pászi, gyári munka. Még nem biztos, hogy megyek, hát nem tudom. Nem szeretek dönteni nagyobb dolgokban. Meg hát eléggé beteges is vagyok, nem tudom. Az a gondom hogy fáj a hátam, álló munka 8 órát is alig bírok ki. Utána meg fájnak a hátizmaim. Szerintem inkább kihagyom ezt. Ha fiú lennék, tele lennék pénzzel. Talán itthon is beindul valami. Meglássuk.
2018. okt. 28. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél óra alatt így váltogatod a véleményedet, nem ajánlom ezt neked. Ennél sokkal nagyobb elszántság és kitartás kell a külföldre költözéshez.
2018. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát jól gondold meg, hogy kijössz-e. Simán lepattintanak munkahelyről, ha nem teljesítesz 100%-on, még akkor is, ha nem a te hibád. Ezt többször eljátszák veled, biztosan haza akarsz majd menni.

Na de az, hogy te ide kijössz, rengeteg ügyet kell elintézni, és rengeteg pénzedbe fog kerülni, szóval hosszú távon stresszesebb leszel, és pénzkidobás lesz az egész.

Ezért mondom 2x gondold át a költözést. De inkább 10x.

Tudnád milyen sokan próbáltak kijönni, de megbánták, és hazamentek....

2018. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szar
2020. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!