Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kanadába vagy USA-ba kivándoro...

Kanadába vagy USA-ba kivándoroltak! Nem érzitek azt, hogy túl távol kerültetek Magyarországtól?

Figyelt kérdés

És főleg a családtól.

Egyedül szeretnék kimenni, még huszonéves vagyok. A nyelvtudás és a szakma megvan.

A családom többi része viszont itthon maradna.


Kicsit félek azért a távolságtól. :/



2018. nov. 3. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valahol dolgozol, akkor mindegy, hogy 1000 vagy 10000 km-re vagy, egyik esetben sem tudsz csak úgy hazaugrani a családhoz, mindegyik esetben legalább egy hét kell, hogy megérje.

A családdal tudod tartani a kapcsolatot onnan is, szóval nem igazán gond, emellett ideje önállósodni is.

2018. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszaghoz csak tul kozel lehet lenni :D.
2018. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Online lehet videon is beszélni ami olcsó és még jobb is mint a sima telefonálás mert látjátok is egymást. A többi meg barátkozás kérdése, némi idő és lesznek barátaid és ismerőseid. Hazajönni is elvileg jobban lesz pénzed.


A repülőút elvileg egy nap és szervezés, megbeszélés és szabi kérdése. Ha neked megéri hazajöhetsz pár napra is.

2018. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
A nagy távolság tiszta bónusz a jó fizetés és emberséges élet mellé. Legalábbis az én családommal. Végre egy kis nyugi.
2018. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És milyen gyakran jöttök haza?

A kanadaiak tényleg olyan barátságosak és nyitottak?

(Elsősorban Kanada (Vancouver, Toronto, Montréal) érdekelne és nem az USA.)

2018. nov. 4. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En tobb mint egy eve vagyok USA-ban es 2 honap mulva megyunk eloszor Magyarorszagra miota kikoltoztem.

Tavol vagyok de nincs honvagyam. Itt is vannak nhezsegek de a korulmenyek kicsit jobbak es sokkal tobb a lehetoseg.

A mostani utazas utan legkozelebb csak 2 evre ra tudunk utazni.

Ha a jovoben az anyagiak engedik akkor evente, masfel evente tudunk utazni

2018. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!