Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kellene egy bolt pénztár...

Miért kellene egy bolt pénztáránál előre engedni a kismamákat és a csecsemővel érkező családokat?! Szerintem ez felháborító.

Figyelt kérdés

[link]


A fenti link egy Magyarországon jelen lévő üzletlánc egyik pénztáránál készült, amely engem nagyon felháborított. Tudom, hogy most a csapból is az folyik, hogy akkor ér valaki valamit, ha nagycsaládos, de azért ez mégiscsak túlzás. Így is elég elviselni a sok gyerekest a boltokban, amikor hangoskodnak, rohangálnak össze-vissza, az anyukák a babakocsikkal pedig rendszeresen úgy közlekednek, hogy más még véletlenül se férjen el. Én ebben az üzletben emiatt többet nem vásárlok.



2018. nov. 7. 21:25
1 2
 1/14 Molyember ***** válasza:
94%
Pedig ebben az üzletben szabadulsz meg tőlük a leghamarabb.
2018. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Engem inkább az lep meg, hogy ezt ki kell írni, mert az embernek nem jut eszébe magától.
2018. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Pacsi a kérdezőnek:).

Ha bent lődörögni tudnak a gyerekes családok, akkor nem hinném, hogy a várakozás annyira fárasztó lenne egy egészséges embernek/családnak.

Kint családi parkolói is van, tehát nem kell oly nagyon gyalogolni sem...

2018. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom, sem a kerdezo, sem az eddigi harom valaszolo sincs tobb 20 evesnel, abban pedig biztos vagyok, hogy egyikuknek sincs sajat csaladja. Nemhogy nagy, de semmilyen se.
2018. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Bocsanatot kerek az #1-tol...
2018. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Továbbmegyek: ők sem voltak soha rohangáló kisgyerekek, és a mamájuk sem volt várandós.
2018. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem mindegy, hogy ki mennyi idős, itt a lényeg, hogy mindenki máshogyan gondolkodik erről a témáról.

Viszont jó lenne, ha nyomós érvvel megmagyarázná, indokolná valaki ennek dolognak a pozitív oldalát is.

2018. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

"Viszont jó lenne, ha nyomós érvvel megmagyarázná, indokolná valaki ennek dolognak a pozitív oldalát is."


Majd ha lesz nagy családod, akkor majd te sem fogsz elvárni se nyomós érvet, se magyarázatot a dologra. Nem is értem, hogy ez kérdésként miért vetődik fel egyesekben...

2018. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs nagy családja, sőt, kicsi se. Pont emiatt írt ki kérdést, mert szeretné megérteni, hogy mire fel a kérdés. Mert még nincs benne tapasztalata. Így a tapasztaltak, akiknek már van nagy családjuk, írják le, hogy miért kell ez.
2018. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Na hagyjatok már. Ha minden idős, várandós és kisgyerekes sorbanállót magam elé tessékelnék, akkor akár 1 órát, vagy még többet is tölthetnék a kassza előtt anélkül, hogy sorrakerülnék. Miközben nálam kis kosárnyi cucc van, családosoknál meg púpozott bevásárlókocsi, főleg hétvégén. Hát azt nem, én időm is drága.
2018. nov. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!