Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Dél-Koreában a nők miért...

Dél-Koreában a nők miért tesznek mindig az ölükbe takarót/párnát stb-it amikor le ülnek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Biztos melegítik a suncit.
2018. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nagyon sokszor szoknyában vannak, a kamera viszont alacsonyabban.

Innentől egyértelmű. A takarás miatt.

2018. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na de aki rövidnadrágban van? mert olyant is nagyon sokat láttam
2018. nov. 16. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert zavarja őket, hogy a csupasz combuk ott úgymond "szét terül" (Na nem mintha olyan nagy combuk lenne...) Illetve ha rövidgatyában vannak az ha leülnek sokszor vághat beljebb a lábukba, állhat furán stb... Olyan mini alsókat adnak rájuk néha... és nem akarják, hogy ez a kamerában látszódjon. Én is olyan vagyok hogy kifejezetten utálok úgy ülni rövidgatzában, hogy ott a combom amit látok, valahogy komfort érzetet ad, ha rárakok egy táskát ha utazom, vagy valamit.

Legalábbis más okból nem hiszem hogu oda raknák, mivel akik hosszu nadrágban vannak, azokon nem szokott lenni.

2018. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!