Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lapos-föld hívők hogy...

A lapos-föld hívők hogy magyarázzák, hogy Alaszkában nyáron (kb két hónap) nem megy le a nap? És hogy télen (kb két hónap) egész nap sötét van?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 23:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%

Úgy mint a többi hasonló dolgot: Összehadoválnak megint valami f#szságot,

aztán úgy tesznek mintha semmi sem történt volna. Próbálják minél több emberrel elhiteteni, hogy az elméletük, amit már többszáz éve megcáfoltak, mégis igaz. Sajnos sok hülye van aki meg el is hiszi.

2018. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
24%
Bármit meg lehet magyarázni de bizonyítani ki fogja?
2018. dec. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod, hogy olyankor sötét van voltál ott? Kormány kitalacioja ez is!
2018. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Na pont így mint ahogy a 3. válaszoló tette. Szüleim voltak Skandináviában ott is át lehet ezt élni nem a kormány kitalációja LOL. Engem inkább az érdekelne a Holdfogyatkozásra mi a magyarázatuk.
2018. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%
Nyáron a ráktérítőn kering a nap, télen a baktérítőn. Lapos Föld térképen látni fogod, miért van 2 hónapig világos alaszkában nyáron.
2018. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
:DDD XDDD Nevetek, de igazából sírok, hogy ilyen embereknek szavazati joguk van...
2018. dec. 9. 00:01
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
Csak választ adtam a kérdésedre. Ezzel magyarázzák. Persze nem ez az igazság, az igazi lapos Föld hívők pontosan tudják, miért vagy te és még több millió tudatlan társad ilyen agymosott. Az iménti választ képes vagy felfogni, ezért készült. A valós válaszra nem állsz készen!
2018. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%

XDDDDDD Nem állunk készen az igazi válaszra loool ez marha jó. Szerintem az nem áll készen az életre aki azt képes hinni a 2010 es évek végén, hogy lapos a Föld. Ezt hogy magyarázzátok lapos agyúak, hogy ilyen hogy lehetne ha a lapos lenne a Föld!


https://www.youtube.com/watch?v=MGA1ZYkaxzE&feature=youtu.be

2018. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Ez is ékes bizonyítása, hogy nem vagy felkészülve az igazságra. Elvakultan szajkózod, amit belédprogramoztak, de nem látsz, hiába is nézel!
2018. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%

Mi az hogy elvakultan szajkózom amit belémprogramoztak? Nem szajkózok semmit ez egy timelapse amely talán az egyik legjobb bizonyíték amit egy egyszerű földi halandó mutathat a Föld görbületéről. Belém nem programozott senki semmit erről, hanem logikusan és konzekvensen megértem, hogy a Föld amin élünk nem lehet lapos és azon kívül, hogy "jajj de hiszen nem látom a görbületet nekem ez teljesen lapos" a lapos hívőknek sincs semmi bizonyítéka ellenben arra, hogy egy geoid forma annál több.


Kedves 25%-os ha nem egy troll vagy azért nagyon szeretném, ha adnál a korábban általam feltüntetett dolgokra valamiféle magyarázatot amit mi egyszerű, fel nem világosult, beprogramozott birkák is meg tudunk érteni. Vagy azt, hogy szerinted hogyan mit tehetnénk, hogy felkészítsük magunkat a valódi válaszra

2018. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!