Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A babona szerint ha az év...

A babona szerint ha az év első napján nő kopog, egész évben szerencsétlenség lesz. Nos, ez velem meg történt, és csak 1 hónap telt el azóta, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nos, ez velem meg történt, azóta barátnőmmel minden napos veszekedés van, és a munkám is elveszitettem. Most kb csöd szélén vagyok, és nem tudok másra gondolni mint erre a babonára, mert semmi rosszat nem tettem a múltamban, szerintetek?

#babona #elűzése.
2018. febr. 1. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem másokat hibáztatnál a sorsodért, hanem azt elemeznéd ki hol és miféle hibát csináltál, akkor abból tanulva haladhatnál előre. Így kizárólag magadat zárod kelepcébe, egy babona se határozza meg az életet, de az alaptalan félelem tőlük már megteheti!
2018. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vegyél egy babonáktól óvó amulettet.


nincs összefüggés a két dolog között, csak együttes előfordulás.

például manapság sokkal többen élnek meg kalózkodástból mint eddig valaha és a globális klíma is melegszik! Tehát a kalózok miatt van klíma változás.

Érted?

2018. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!