Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Freemail miért nem enged belépni?

Freemail miért nem enged belépni?

Figyelt kérdés
Tegnap "karbantartás" miatt este nem működött a freemail. Ma reggel "túl sok hibás próbálkozás" miatt nem engedett belépn i, holott egyáltalán nem is próbáltam korábban.Arra akar rábeszélni, hogy változtassak jelszót, amit egyáltalán nem akarok, jó okom van rá.Hogyan lehetne kapcsolatba kerülni az üzemeltetőkkel?

2018. dec. 8. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs , ezt velem is megjátszotta a facebook meg az index is . Az az érdekes hogy kavarnak állandóan beleugatnak milyen nikket jelszót ajánlanak amihez semmiközük ...
2018. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a karbantartás miatt szükséges a jelszó váltás. Rakj bele egy - vagy _ jelet valamerre és meg van oldva.
2018. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


[link]


Bocsi, ez lemaradt.

2018. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"beleugatnak milyen nikket jelszót ajánlanak amihez semmiközük"


Éppenséggel mivel használod a szolgáltatásukat ezért nagyon is sok közük van hozzá.

2018. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 belapus ***** válasza:
Esetleg próbáld meg az előzmények és "sütik" törlése után.
2018. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam nekik
2018. dec. 8. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!