Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni az egyik...

Nem tudok belépni az egyik freemail-os fiókomba, és a gmail fiókom sem tudja letölteni az oda érkező üzeneteket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem használtam az egyik freemail fiókomat, úgyhogy nem léptem be, csak átirányítottam a gmail fiókomra, azonban oda sem érkeznek be az üzenetek elvileg szeptember 28. óta 'hitelesítési hiba miatt'. Most megpróbáltam belépni a freemail fiókomba, és nem engedett, pedig biztos vagyok a jelszóban. A többi freemail fiókomba be tudok lépni.

Félek megváltoztatni a jelszót, mert így, hogy hiába van összekapcsolva a két fiók, ha a gmail nem tudja letölteni az üzenetket, nem tudom, annak segítségével vissza tudnám-e állítani, nem csak kizárnám magam a fiókból.

Egyelőre abban reménykedem, hogy ez csak egy átmeneti rendszerhiba vagy valami, így, hogy nem nagyon akar megjavulni, örülnék valamiféle megoldási módszernek.

Előre is nagyon köszönöm bárkinek aki segít, remélem érthetően írtam le a problémát ^^'



2018. okt. 16. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

90 belépés nélküli nap után automatikus törölték még régen a fiókokat, meg kell nézni hogy még mindig fennáll-e ez a szituáció. Illetve hogy aktivitásnak számít-e egy levelezőből való lekérés, mert ha nem, és be sem léptél 3 hónapja, akkor lehet itt a gond.

Ezen kívül a Freemail van annyira hulladék hogy épp valami miatt ne menjen órákig, úgyhogy pár napig még tesztelheted ha nem jöhet szóba az inaktivitás.

2018. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!