Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az élet Albániában és...

Milyen az élet Albániában és Koszovóban? Milyen a nők és a férfiak közti kapcsolat? Megéri magyar nőként albán férfival kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 10. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképesztően naiv vagy, ha te ezt a kérdést komolyan gondolod. Olvasd el a Koránt és gondolkodj el!...

(Nem, nem vagyok fideszes, utálom a fideszt)

2018. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 1., Albánia népességének mindössze 37%-a vallásos és ennek is csak fele gyakorolja az iszlámot. Egyébként egyetértek, de nem kell félteni a kérdezőt, nyugi. :)
2018. dec. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem joo! Mert akkor a gyereked nem tudná hogy: Magyar vagy Albán e...Vajdaságiként én is ezt tapasztalom...Tudok Szerbül,Magyarul kicsit nehezebben....Anyám Magyar apám Szerb!Nem tudom hova tartozok igazán...Magyarnak neveltek,de közel áll hozám a Szerb is!
2018. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
60%
hát a magyar férfiaknál csak jobb lehet.
2019. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!