Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy könyvet keresek! Mi a...

Egy könyvet keresek! Mi a címe vagy az író? Valakii

Figyelt kérdés

Egy lányról szól aki nem beszél a nővére halála óta, és a szülei egy intézetbe küldik ezért. Ott barátokat szerez meg minden, és a végén valami erdei táborban meg is szólal. Aztán van egy verseny ahol a régi sulija ellen versenyeznek, és kiderül mindenféle róla többek között hogy elvetélt és ez egy srác hibája aki tök bunkó vele meg minden és bántani akarja erre a lány elszökik az intézetbeli tanárjához akiről kiderül hogy a szerelme apja. Ott lakik náluk egy ideig és erre emlékszem belőle. AZT tudom hogy nagyjából három-négy éve dobta fel nekem a google könyvek, és azt hiszem I-vel kezdődik a címe. Van benne egy lány aki teljesen ráfüggött a telefonjára, egy srác aki nem tudom miért van az intézetben meg mindenféle érdekes karakter és már évek óta keresem a könyvet...

Igazából csak a cím kéne meg esetleg az író

Magyar író!!



#könyv #magyar #kortárs #keresemazírót
2018. dec. 14. 19:47
 1/1 anonim válasza:
100%

Ha esetleg van felhasználód moly.hu-n, ha oda kiírod nagyobb eséllyel kapsz választ! (ha meg nincs és szereted a könyveket, akkor csak ajánlani tudom az oldalt ;) )


Viszont ha nincs, akkor még azt tudom ajánlani, hogy menj be egy nagyobb könyvesboltba/könyvtárba és ott kérdezd meg a dolgozókat. Nekem kétszer is tudtak segíteni Szegeden a nagy Libribe. Főleg ha tudod, magyar a szerző. Szerintem egy próbát megér!


Sajnos nekem nem ismerős :/

2018. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!