Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a Retró...

Lehetséges, hogy a Retró Rádió élőnek beadott betelefonálós kívánságműsora egy hatalmas kamu, és "Tibi bácsi" felvételről idétlenkedik?

Figyelt kérdés

Tegnap (dec.22. szombat) kora délután a kocsiba hallgattuk a Retro Rádiót - Dévényi Tibor műsorát.

Egyszerre kaptuk fel a fejünket, hogy egy Székesfehérvár melletti régész már másodjára kéri az LGT-t és Koncz Zsuzsát... Újra lement a különben igen akadozó beszélgetés, csak aztán másodjára már nem a beígért LGT, hanem az Illés Ne gondold-ja következett...

Szóval: a Retro Rádióban még a betelefonálós műsorok is konzerv műsorok? És mi van azokkal, akik ez idő alatt "élesben" telefonálnának?!

Szerintem ez elképesztő pofátlanság!!!



2018. dec. 23. 12:16
 1/7 TR75 ***** válasza:
100%

Nem igazán szoktak élő kívánságműsorokat csinálni semmilyen rádióban, mert ki akarják zárni a provokáció lehetőségét, na meg a számot is keresni kell.

Jellemzően amíg a dal megy, addig fogadják a hívást és rögzítik, aztán meg bejátsszák.

Valószínűleg ebbe csúszott hiba.

(Az már csak az én személyes véleményem, hogy Tibi bácsi szerintem nem százas teljesen, szóval még ezt is figyelembe kell venniük a műsorkészítőknek.)

2018. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden rádióban ez van. Nem tűnt még fel, hogy mondjuk ha betelefonálós nyereményjáték van, akkor elhangzik a "most telefonálj", lemegy egy-két szám, és utána tér vissza a műsorvezető a nyertessel? Úgy, hogy az nyer, aki ötödiknek telefonál? Egy percen belül megvan a nyertes, és csak percekkel később kerül adásba, néha kicsit meg is vágják.

Nem tavalyi hívásokat adnak adásba, hanem a nem sokkal korábban rögzítetteket. Mi lenne, ha épp nem csörög a telefon, mikor a műsorvezető beszél? Várunk addig élő adásban?

2018. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából előttem már leírták, hogy megy, szóval felesleges felháborodnod.
2018. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor jól van, bár kissé vicces volt, hogy az egész beszélgetés kétszer lemegy...

Tibi bácsi valóban elfáradt - hogy finom legyek...

(azt mondja N. Feró 2 napos lányunokájával kapcsolatban, hogy őt akkor hívják majd meg ha 18 éves lesz a lány és épp fürdetik...) Nooooormális????

2018. dec. 23. 16:05
 5/7 anonim válasza:
100%
Persze, hogy nem normális, az öregnek már nagyon paraszt viselkedése van.
2019. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Mindig is utáltam a vén mocskot. Primitív, tanulatlan. Nagy besúgó volt, így került mindig média közelbe. mindeközben egy tanulatlan ótvar paraszt.
2021. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja csak senkimás nem intézte volna el a három kívánságon kívül hogy a gyerekek pl élőben találkozhassanak Maradónával...Mekkora élmény már?!?
2021. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!