Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elegem van néha az idősekből?

Elegem van néha az idősekből?

Figyelt kérdés

Ma is jöttem busszal, a 6-7 kg-s hátizsákommal+a tesicuccommal (hazahoztam, mert holnap nincs tesi) és nem elég, hogy előreengedem a nénit, még el is foglal egymagában egy 1,5 ülések helyet, úgy, hogy neki csak egy kis retikülje van.

Én meg 8. óra után 2 nehéz táskával egyensúlyozok, hogy el ne essek, viszont, ha valakit véletlen megütök a táskámmal, akkor meg én leszek a szemét, hogy ugyan mér'ott állok ahol.

A táskához visszatérve , még így is van olyan könyv, amit otthagyok a szekrénybe, mert habár sose használjuk órán azért el kell vinni.



2017. jan. 12. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
De sajnállak! Miért nem viteted, és hozatod magad a szüleiddel kocsival!Ez is megoldás! Arra nem gondoltál, talán azon a nénin a nagykabát is több helyet foglal?
2017. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Ezzel sokan vannak így, kedves kérdező, de majd idővel neked is változik a véleményed, mint mindenkinek. Legkésőbb úgy 50-60 év múlva biztosan.
2017. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként van konkrét kérdésed is, vagy csak jól esett zsémbelni egy kicsit? :)
2017. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak zsémbeltem egy kicsit, köszönöm kérdésed :D csak már néha leszakad a hátam.

A másik meg a kisebbségi néni, aki a 3 szatyrával úgy ül be a négyes ülésbe, hogy 3 helyet elfoglal.

2017. jan. 12. 17:16
 5/11 A kérdező kommentje:
De ezt egyébként nem csak az idős néniknel vettem észre. A fiatalok is ugyanezt megcsinálják, hogy semmi cuccal leülnek, és néznek, hogy miért vagyok mérges a két nehéz táskámmal.
2017. jan. 12. 17:17
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem baj kis mérgeske! Zalán 1*-r te is leszel "öreg" és akkor megérted!
2017. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem legközelebb szólj bátran, hogy legyen szíves elvenni a táskáját, mert szeretnél leülni. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, és ezt a legjobb szándékkal írom :)
2017. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Emlékszem én is voltam hasi hasonló helyzetben pár évvel ezelőtt. Nem győztem belepréselni a tesicuccomat a táskámba. Mert ugye egy tömött buszon le kell venni és kézben fogni. Melyik busszal jársz? Nem tudsz mással menni, vagy máshol felszállni?
2017. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Én azt utálom, amikor reggel csúcsidőben mennek az öregek a busszal: amikor más dolgozni megy, így a buszok teljesen túlzsúfoltak, teljesen egyetértek: nem kell ahhoz 70 évesnek lenni hogy le akarj ülni (nehéz cucc/nap, kora reggel, hosszú út, fájó hát, hányinger, stb.).
2017. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a buszom nem két 5 percenként jár, mint Pesten egy-két villamos. Ha pont lekésem, akkor 14-15 percet várok, ami nem rengeteg, de nyáron a meleg, télen a hideg miatt rákényszerülök, hogy felszálljak arra, amire a legkevesebbet kell várnom. Meghát nem mindegy, hogy cirka 40 perccel korábban érek-e haza. A máshol felszállás egyébkémt nem rossz ötlet, lehet, hogy kerülő, kicsit több gyaloglással jár, de kipróbálom :)
2017. jan. 13. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!