Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne foglalkoznom más magaslatokban is a versírással?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta írogatok verseket, kisebb, nagyobb kihagyásokkal. Lenne itt egy, amit szeretnék megosztani veletek. Nagyon érdekelne, hogy ti hogyan értelmezitek.Az egy masik kérdés lenne, hogy foglalkozzak-e komolyabban a dologgal vagy csak így a saját magam szórakoztatására írjak inkább!? Mindenféle kritikát szívesen fogadok!Köszönöm.


Arany,

A fénylő napsugár.

Bársonyszék,

A büszke öntudat.

Ezüst,

A hamvas kopár ár.

Koporsó,

A végső akarat.



Léthe,

A bús tudatlanság.

Folyam,

A dermedt téli táj.

Mnémuszüné,

Az új fiatalság.

Áradat,

A keserédes homály.



Te,

A rejtett bűvölet.

Eső,

A fátylas szomjoltó.

Én,

A rémes gyűlölet.

Tűz,

A máglya felgyújtó.



2018. dec. 23. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia , nem nagyon értem mit akarsz ezzel átadni ezek szavak mögöttük megmagyarázva te minek érzed/látod őket. Nekem ez nem tetszik , de küldhetsz még verset szívesen elolvasom.
2018. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez mitöl lenne vers? Ezek csak összevissza szavak egymás után minde értelem nélkül.
2018. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én sem nagyon tudom értelmezni, hiába próbálom. Ha gondolod, küldj mást, szívesen elolvasom

Nem bántásból, de nem attól lesz egy vers művészi, hogy idegen és különleges szavakat használsz benne

2018. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Egy biztos, hogy benned van tehetség. Nekem kicsit bejefezetlennek tűnik, amit írtál.
2018. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem jött át. Szép sorok, de szerintem ez nem tehetség. Kevés.
2019. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!