Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy olyan országban akarom...

Ha egy olyan országban akarom leélni a hátralévő 65-70 évemet, ahol várhatóan mindig is bő többségben (kb.90%) lesznek a fehér európaiak, az életszínvonal magasabb, mint itt, akkor hová lenne érdemes kivándorolnom?

Figyelt kérdés

+ szeretem a hűvös időt is. :)

Gondoltam a Balti-államokra, elég szépen fejlődnek gazdaságilag, de kérdéses hogy a hatalmas kivándorlás és a súlyos demográfiai problémák mellett, meddig tudják a gazdasági fejlettséget megőrizni.

Aztán ott van még Szlovénia, ahol nincs se cigány, se arab/fekete, viszont meleg van. :/

Lengyelország jó lenne, kb. Magyarország szintjén van, de erősebben fejlődnek gazdaságilag mint mi.

Esetleg Csehország is még szóba jöhet, nem?

Bár ott is vannak cigányok, de lényegesen kevesebben, mint Magyarországon.


2018. aug. 16. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ausztrália, Kanada
2018. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos sem Ausztrália, sem Kanada nem marad fehér.


Kanada 2016-ban már csak 73%-ban európai ('91-ben még 93%-ban volt az), Ausztráliában a lakosság 3%-a őslakos, 1%-a fekete, 12%-a pedig ázsiai... Új-Zélandról nem is beszélve... :(

2018. aug. 16. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézz körül Skandináviában.

Én sokat biciklizek Ausztriában, úgy többet lehet észlelni a környezetből mint ha kocsival rohanna az ember. A vidék ott is élhető. Ha bárhol dolgoznák külföldön, nem a nagyvárosokat keresném hanem az eddigi hazai tapasztalataim alapján a kis népsűrűségű vidéki falvakat és tanyákat. Persze a fejlett országokban más a tanya fogalma mert nem a szegénységgel párosul hanem éppen ellenkezőleg.

2018. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Skandinávia nem jó, Lengyelországot javaslom.
2018. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Finnország? Már nagyon régen voltam, nem tudom most mennyire... szennyezett.
2018. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, Finnország jó lehet :) Nem is értem, miért felejtettem el őket.
2018. aug. 16. 10:44
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Uruguay
2018. aug. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!