Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelképez az anime maszk?

Mit jelképez az anime maszk?

Figyelt kérdés
Pl. A sima fekete

2018. dec. 25. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen anime maszk?
2018. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Milyen anime maszkra gondolsz? Japánban szmog van, és ezért hordanak maszkot az utcára, és ha már hordani kell, akkor nézzen ki menőn, szóval vannak különféle mintásak, akár animések is.

Erre gondoltál?

2018. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Képet tudsz mutatni, mert fogalmunk sincs, miről beszélsz.
2018. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neten láttam és ez volta neve😂😂 haveromnak szeretnemxdd. Annyit tudok hogy valami anime szereplo(K) szokta(K) hordani és nem akarom hogy valami perverzseg legyenxdd
2018. dec. 26. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Erre gondoltál?

A #2-es válaszoló jól írta le: egészséges és menő egyszerre XD

Amazonon találsz. Meg biztos máshol is... passz. Esetleg a Sakurazaka nevű boltot nézd meg.

2018. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszont erre, ebben semmi perverzség nincs. [link]


Ahogy az előző is írta, egészségügyi okokból hordják a maszkokat. Japánban, ha valaki meg van fázva, csak úgy megy emberek közé, hogy felköti a maszkot. Nem, amit én linkeltem, hanema másikat.

2018. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam amit az első válaszolo küldött 😊 köszönöm szépen a kedves és normális válaszokat, ilyen is ritka itt a gyakorin.
2018. dec. 26. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!