Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem korlátozzák a...

Miért nem korlátozzák a tűzijátékot pl.24:00-02:00?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem kivitelezhető az ellenőrzése sem a büntetése. Lásd a petárdák esetét, évek óta be vannak tiltva, kereskedelmi forgalomban sem kapható, mégis ugyanúgy használják őket mert beszerzik feketén. Nem kevesen és nem is keveset.

Azt azért te sem gondolhatod lehetőségnek, hogy a rendőrség egész nap az utcákat járja, és épp ahol fellőnek napközben 1-1 telepet, majd kimennek bírságolni meg feljelenteni, mert ez életszerűtlen.

2018. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Egyszer van egy évben, nem kell szeretni de ennyit ki kell tudni bírni. Mondom ezt úgy, hogy én sem szeretem és nem is csinálom. Reggelre újra csend lesz, és egy egész évig tart. Én nem akarom betiltani más szórakozását, ha mások élvezik, hát legyen egy évben egy ilyen este is. Egyébként 20 forint egy füldugó.
2018. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha jól tudom, Tatán betiltották a tűzijátékot, költözz oda.
2018. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Azért kíváncsi vagyok, a tatiaknak hogyan sikerült a tilalom betartatása.
2018. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
42%
Ha ennyire zavar indíts népszavazást a kérdésről :D
2018. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted mégis hogyan lehetne ez kivitelezhetó?
2018. dec. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Időzítőt bele, vagy hogy? 1-2 óra ide-oda már nem számít. Itt kb. 01-től már nem volt.
2019. jan. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most is korlátozva van, de senki nem tartatja be.
2019. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt aláírhatod, ha gondolod:

[link]

2019. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a lakosság nem használhatná, csak hozzáértők, ellenőrizhetőbb lenne. Ami most van, az nem jó, és nem is élvezetes. Én személy szerint csak a füstöt látom belőle, az meg nem érdekes, a szemközti panelig sem látok el ilyenkor, akár csak egy nagyobb ködben. Hozzá nem értők kezében baleset- és tűzveszélyes, olvastam olyat, hogy valakinek az erkélyére berepült egy rakéta, és ott meggyulladt valami. Én támogatnám, hogy településenként, kerületenként csak 1-1 központi tűzijáték legyen éjfélkor, hozzáértő szakemberekkel megszervezve, de a hozzá nem értő lakosság számára ne árusítsák. Nem mindenki akarná illegálisan beszerezni, aki igen, azt meg jobban lehetne kontrollálni, hiszen meglennének a fix legális helyszínek.
2019. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!