Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani ilyen...

Tudnátok ajánlani ilyen programokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


(remélhetőleg jó kategóriába írom)


Azt szeretném kérdezni, hogy tudnátok-e ajánlani olyan kiállításokat, programokat, előadásokat, kultúrprogramokat amik gyerekmentesek?

Mármint, vendégként ne érkezzenek gyerekek. :)

Hát ez elég rosszul hangzik... de mi egy fiatal pár vagyunk, akik nincsenek annyira egy hullámhosszon a gyerekekkel, és eddig is direkt olyan programokra és kiállításokra jártunk

amikre úgy gondoltuk, ép eszű, normális szülő úgyse hoz gyereket. DE hoz. Pl Body-s kiállítás kontra 3-éves sikítozó, rohangáló kisfiú, vagy 16 éven aluliak számára nem ajánlott mozifilm kontra kb 8-éves folyamatosan beszélő kislány aki pont mellettem ül...:)

Minden múzeumban, étteremben találkozunk gyerekekkel, és magukkal a gyerekekkel nincsen semmi gond, de általában mindig olyan kicsikkel vagyunk egy légtérben, akik sírnak, sikítoznak.

Elnézést kérek, ha ezzel szülőket sértettem meg, mi nem szeretnénk gyerekeket, de szeretnénk normálisan kikapcsolódni.


Köszönöm!



#felnőtt #gyerekmentes #felnőttprogram
2019. jan. 2. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valami komolyabb rendezvény, pl. kortárs kiállítás, opera, hangverseny (komolyzenei), vagy egy korhatáros mozi. Éttermet nehéz lenne mondani, mert sehol nem mondják, hogy gyerekkel és kutyával bemenni tilos. Talán ami késő este vagy éjjel van nyitva, amikor a gyerkőcök már alszanak, kávézók, pubok, ilyesmi.
2019. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* "korhatáros mozi", ja bocsi, látom, azt írtad. Én mondjuk általában nem szeretem a mozikat, a felnőtt nézőktől is ugyanúgy lábrázást kapok néha. :)
2019. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh hát köszi. :D kár, mert azért szeretjük a vicces programokat, és mi szeretjük a mozit és szoktunk menni 18.as filmekre is, de annyira durva hogy még ott is vannak gyerekek, amire aztán végképp nem számít az ember. :O
2019. jan. 2. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:

"Body-s kiállítás kontra 3-éves sikítozó, rohangáló kisfiú"

Bakker, én azt hittem, a Saul fiára elcipelt ötévest nem lehet alulmúlni.

2019. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!