Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, megőrjítenek a...

Mit csináljak, megőrjítenek a szomszédaim?

Figyelt kérdés
Szóval,az a helyzet,hogy a szomszéd kisfiú tavasz óta egyfolytában motorozik,amivel nem lenne baj,ha nem az a fülsüketítős fajta lenne,a büdös benzin szagról nem is beszélve, reggel 7-től este 9-ig megállás nélkül,már szóltunk nekik,de ugyanúgy csinálja. Jogsi persze nincs,hisz még 12éves gyerek. Mit csináljak?
2010. jún. 29. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szülők feljelentése kiskorú veszélyeztetéséért, és a gyereknek is szerezhettek priuszt ha jogsi nélkül vagánykodik.
2010. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Alap:) Szólnék a rendőröknek.
2010. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt el is felejtettem írni,hogy van még 2 kisebb gyerek is...ha átnézek néha,és látom mit művelnek az én gyomron liftezik,ugrálnak a motor elé, 4en ülnek rajta, a kicsi kb. 5éves gyerek vezeti,és ordibálnak közbe, stb.
2010. jún. 29. 12:15
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha kihívom rájuk a rendőröket,szerintetek csinálnak is valamit? Vagy letudják őket annyira b*szni,hogy befejezzék végre?
2010. jún. 29. 12:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kitalálom, milyen népcsoport :D
2010. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad lehet ő lesz az új Talma.
2010. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

bodzásban nem szabadna házat venni...

amúgy a rendőrök simán foshnak tőlük. füldugó.

2010. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt megteheted, hogy úgy mész át szólni, hogy "ha sürgősen nem hagyják ezt abba, kihívom a rendőrséget, kiskorú veszélyeztetése miatt x év szabadságvesztés róható ki" (nem tudom pontosan, nézz utána, hátha az megijeszti kicsit őket)
2010. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Egyébként az a legidegesítőbb benne,hogy nem is romák,és mégis annyi eszük van,amennyi látszik.
2010. jún. 29. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem romák? Pedig már azt hittem, te vagy anyukámék egyik szomszédja. Szüleim is arról panaszkodnak állandóan, hogy motoroznak a kicsiny gyermekek. Ha megtaláltad a megoldást, közzé teszed? Előre is köszönöm!
2010. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!