Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztályfőnökünket szivatni...

Az osztályfőnökünket szivatni extrémsport?

Figyelt kérdés
Adjatok lécci ötleteket h szivassuk az osztályfőnökünket, elég ingerlékeny, kis ötletek is jók :D már kaptam olyan tippet h a kispolskiját rakjuk be 2 fa közé :D előre is köcce
2010. jún. 29. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

És miért akarjátok őt szívatni? Talán valami rosszat tett? Inkább próbáljatok vele beszélgetni, emberileg a közelébe férkőzni és összebarátkozni. Szerintem mindenki jobban jár. Az autóját pedig ne piszkáljátok! Ha véletlenül valami kárt tesztek benne, akkor nagy botrány és fizetnivaló keletkezik. Hidd el, ő is ember, ráadásul botrányosan kevés pénzért kell naponta egy rakás idióta kölköt okítania. Ha magatokra haragítjátok, azzal nem őt, hanem magatokat "szívatjátok". Erre nem gondoltál?


Ha valami vicces gyerekcsínyt akartok, akkor vegyetek egy fingópárnát és tegyétek a székére vagy az első sorban ülőére. Ez nem kártékony és lehet rajta röhögni, de durvábbat nem ajánlok.

2010. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te mekkora **** vagy. Te ünneprontó! Asszed nincs kitömve a zsepem pénzzel? BMW-vel meg AUDI-val járok...
2010. jún. 29. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Aqrvaéletbe! Belefutottunk egy milliárdos nappali tagozatos diákba, aki bármiáron meg akarja szívatni az osztályfőnökét.

hűha

Fizesd be egy világkörüli útra, hamár ennyire tele vagy.

Vagy jobb ötletem van: vedd meg az iskolát és lecserélheted a tanári kart. Na, mitszólsz? Ez már nem ünneprontó. Wahhahha...

2010. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Ja, én meg veyronnal óvódába...

Jól van...

Ha már ekkora spiler vagy, akkor minek jársz suliba? Hülyegyerek.

2010. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!