Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan győzzük meg az osztályf...

Hogyan győzzük meg az osztályfőnökünket?

Figyelt kérdés
Nyolcadikosok vagyunk, az osztály fele persze, hogy a fiúk elég rosszak, mármint úgy értem, hogy az osztályban lévő összes képnek kitörték az üvegét, a lambériát szétverték, a táblába is lyukak vannak. Amúgy nem vagyunk cigányok :D, ha csak hallanám ezt egy osztályról először én is azt hinném. Az osztályfőnökünk nem akar sehova elvinni minket osztálykirándulásra, mondtuk neki, hogy akkor tiltsa el azokat akik rosszak és vigye el azokat akik megérdemlik. Persze jobb lenne az egész osztállyal, de ha nincs más megoldás szerintem 15-20an is jó lenne, mégis utolsó év. :D Szóval ötletek, hogy hogyan győzzük meg? :) Köszi előre is :D
2011. máj. 8. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Osztálykirándulásra vagy mindenki megy, vagy senki. A fél osztályt nem lehet elvinni, ez nem a tanáron múlik, hanem ez a szabály.
2011. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

mi se mentünk kirándulni, pedig nekünk is utolsó év:/ de most kitalálta,hogy akik megérdemlik azokat elviszi,akik meg nem érdemli meg annak rendesen kell majd suliba jönni:|

nálunk pont úgy van ,h a lányok a rosszak xDD

2011. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menjetek olyan helyre ahol messze vagytok a kultúrától:D

Szóval ne egy nagy városba, hanem pl. egy tanyára vagy ilyen szabadidő központ szerű helyre ahol azért lehet mit csinálni, de mégis egy helyben vagytok:D

Max. mondjátok hogy jöjjön még 1-2 kísérőtanár is, úgy sztem bevállalná.

2011. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
menjetek el a tanár nélkül, valahova a városotok mellé sátrazni, gondolom ilyen korban már elengednek a szüleitek.
2011. máj. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!