Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek milyen élménye van a...

Kinek milyen élménye van a 90-es évek közepe táján történt parabola-TV-robbanásnak? Ahogy a magyarok minden csatornához hozzáfértek a világ minden tájáról?

Figyelt kérdés
Nekem őrült nagy élmény volt, hogy az addigi 3-4 db magyar adás mellett hozzáfértem az amerikai Mtv-hez, Svájci, Német, Osztrák, Olasz adásokhoz. Sosem felejtem el, talán ehhez hasonló a youtube megismerése volt számomra.
2019. jan. 13. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy rémlik, hogy már előtte is lehetett egy ideig ezeket a csatornákat fogni, de tény hogy marha nagy flash volt, kb állandóan a tv előtt ültünk.

Sztori abból az időből:

Bátyám haverja jön át, hogy van egy új német csatorna, valami pr nulla hét, nagyon jó filmek mennek rajta.

Kiderült, hogy a Pro 7 lesz az :D

Régi szép idők, mikor még az RTL is indult :D

100-ból 1.

2019. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább eleje volt a 90-es éveknek, nem a közepe. Én még gyerek voltam, nem beszéltem idegen nyelveket, és zavart, hogy nem értem, így nem is néztem. Mondjuk elég frusztráló volt, hogy a tévéújságban benne voltak ezeknek a filmeknek a rövid leírásai is, és sok volt, ami érdekelt volna, de nyelvtudás nélkül nem tudtam megnézni.
2019. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kellett mint hatunkra a púp
2019. jan. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először világszenzáció volt számomra is a fekete-fehér, pár gombos tv-n vadászni az új csatornákat, majd nézni őket, de aztán megszokottá vált.
2019. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon nagy volt, hogy az addigi Zenebutik után benyomták az Music TV-t, mi tátott szájjal bámultuk. :) A német adásokat is néztük. Angol ekkor nagyon sok ragadt rám, némi német is, úgyhogy ebből a szempontból jó volt.
2019. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim emiatt cserélték le a fekete-fehér tévénket színesre '87-ben. Nagy élmény volt, az biztos xD, de én is inkább a '80-as évek közepére/végére helyezném ezt az időszakot.
2019. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!